koncert

Marek Kaliszuk

koncert

Marek Kaliszuk

Marek Kaliszuk - Bilety na koncert

sala: Broadway
wstęp: 20 zł, bilety online lub w DK Kadr

Jedni znają go bardziej jako aktora, inni jako wokalistę. On sam twierdzi, że „jedno drugiego nie wyklucza, a wręcz przeciwnie” i od lat konsekwentnie łączy swoje największe pasje: muzykę i aktorstwo. Można go spotkać na deskach teatru, przed kamerą i na estradzie, ale odkąd pracuje nad swoim debiutanckim albumem zdecydowanie więcej czasu poświęca muzyce. W 2020 roku ukaże się jego debiutancka płyta. Dotąd zaprezentował trzy single zapowiadające album: NAPRZECIW, BEZ CIEBIE NIE MA MNIE oraz najnowszy AUA. Wszystkie piosenki utrzymane są w stylistyce nowoczesnego popu z elementami klubowej elektroniki, a za teksty i częściowo muzykę odpowiedzialny jest on sam.

Koncert Marka Kaliszuka jest wyjątkowym połączeniem kilku gatunków i stylów, na które składają się jego autorskie piosenki, a także muzyczne inspiracje artysty. Światowe i polskie przeboje z repertuaru m.in. Phila Collinsa, Justina Tomberlake’a, Franka Sinatry, Natalii Kukulskiej, Marka Grechuty, Arethy Franklin, czy zespołu Modern Talking zabrzmią w zupełnie nowych i zaskakujących aranżacjach! Na słuchaczy czeka wiele pięknych dźwięków, różnych nastrojów, emocji i zaskoczeń takich jak np. głos Hanki Ordonówny… Wspólny muzyczny mianownik koncertu stanowi piękny głos artysty oraz towarzyszący mu zespół czołowych polskich muzyków sesyjnych pod kierownictwem Marcina Urbana!

Marek Kaliszuk przez wiele lat był solistą Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie zagrał szereg głównych ról musicalowych m.in. w GREASE, SKRZYPKU NA DACHU, PIĘKNEJ I BESTII, FOOTLOOSE, JESUS CHRIST SUPERSTAR. W listopadzie 2014 roku podbił serca widzów oraz jurorów wygrywając 2 edycję programu TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO! Wówczas nazwano go wokalno-aktorskim kameleonem. Szeroką rozpoznawalność i sympatię już wcześniej przyniosły Markowi role serialowe m.in. w M jak Miłość, Pierwsza miłość, 2XL, To nie koniec świata, a także udział w 7 edycji show Taniec z Gwiazdami. Artysta jest również dobrze znany widzom programu Jaka to Melodia?, w którym śpiewa od 2015r. Na swoim koncie ma występy na wielu teatralnych i muzycznych scenach. Dwukrotnie wystąpił podczas Festiwalu w Opolu w koncercie piosenki literackiej i kabaretowej (2018 & 2019). Współpracował m.in. z Robertem Jansonem i Leszkiem Możdżerem. Na co dzień można go oglądać na scenie warszawskiego TEATRU CAPITOL oraz w Basenie Artystycznym Warszawskiej Opery Kameralnej.
Jest absolwentem Państwowego Policealnego Studium Wokalno – Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Ukończył też Wydział Wokalno – Aktorski Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku.
Zdjęcie przedstawia mężczyznę opierającego się o ścianę. Artysta pozuje w srebrnym, cekinowym garniturze, który pięknie współgra ze stylizacją zdjęcia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Marek Kaliszuk

Koncert zorganizowany na światowym poziomie. Miejsce - DK Kadr i jego sala Broadway idealnie nadaje się na kameralne koncerty, których życzyłabym sobie więcej właśnie w tym miejscu.
fantastyczne widowisko! super głos i osobowość! koncert MEGA udany!
Świetny koncert! Bardzo dobry materiał autorski, jak i covery znanych piosenek w zupełnie nowych aranżacjach - niektóre z nich pozwoliły zagłębić się bardziej w przesłanie tych utworów. Bawiłam się tak dobrze, że zapomniałam zrobić pamiątkowe zdjęcie Marka na scenie :)
wspaniały energetyczny koncert, byliśmy z grupa 22 osób i wszystkich się bardzo podobało zwłaszcza wykonanie autorskich piosenek Marka Kaliszuka. Sala w Domu Kultury Kadr jest przystosowana do takich imprez.
Wspaniały koncert!
Cudowny koncert. Piękna oprawa muzyczna,świetlna. Świetny Marek ! Dziękuję za ten niezwykły wieczór !!
Było wspaniale, z chęcią bym to powtórzyła.

Polecane z kategorii koncert