koncert

Marek Napiórkowski & Artur Lesicki: Celuloid

koncert

Marek Napiórkowski & Artur Lesicki: Celuloid

Marek Napiórkowski & Artur Lesicki: Celuloid - Bilety na koncert

Marek Napiórkowski i Artur Lesicki - czołowi polscy gitarzyści jazzowi, a także przyjaciele od lat dzieciństwa - prezentują muzykę Krzysztofa Komedy, Wojciecha Kilara, Andrzeja Kurylewicza, Andrzeja Korzyńskiego i Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza. Zestaw ponadczasowych kompozycji polskich mistrzów muzyki filmowej uzupełniają autorskie utwory gitarzystów, utrzymane w klimacie, który najlepiej oddaje tytuł programu: „Celuloid”.
Bestsellerowa płyta „Celuloid” - choć nawiązuje do czasów, gdy wspaniałe polskie filmy powstawały głównie na taśmie czarnobiałej - skrzy się kolorami. Podczas koncertu usłyszymy dźwięk gitar akustycznych i klasycznych, zbudowanych przez najlepszych lutników na świecie, a także frapujące dźwięki gitary dwunastostrunowej, mini Martina, charango i gitar elektrycznych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Marek Napiórkowski & Artur Lesicki: Celuloid

Koncert był wspaniały, sala idealna - dźwięk otula człowieka i dociera do najgłębszych zakątków duszy... Jedyny mankament to to, że w środku pandemii na salę wejść mogła osoba bez żadnej maseczki i mimo zapowiedzi, że na miejscu będzie sprawdzane, czy zgodnie z deklaracją jesteśmy zaszczepieni, nic takiego nie robiono. Więc nie wiadomo, czy rzeczywiście przynajmniej połowa publiczności to ludzie odpowiedzialni, dbający o zdrowie własne i innych, czy nie. Gdyby organizatorzy cenili zdrowie swoich pracowników i gości, to powinni w obecnej sytuacji zarządzić, że tylko w pełni zaszczepieni mogą wejść na salę, a osoby niezaszczepione powinny móc wykupić sobie dostęp do oglądania koncertu na żywo, ale online. Nikt nie byłby wykluczony, a osoby mające zaufanie do nauki, medycyny i korzystające z jej osiągnięć wiedziałyby, że jest maksymalnie bezpiecznie w tej pięknej sali koncertowej w Ursynowskich Alternatywach.
Znakomity koncert super miejsce Fantastyczna atmosfera

Polecane z kategorii koncert