koncert Marek Piekarczyk Akustycznie

Marek Piekarczyk Akustycznie w Piasecznie

koncert Marek Piekarczyk Akustycznie

Marek Piekarczyk Akustycznie w Piasecznie

Marek Piekarczyk Akustycznie w Piasecznie - Bilety na koncert

Marek Piekarczyk - długoletni frontmen TSA, obdarzony charakterystycznym głosem wokalista , autor tekstów i muzyki.

"Marek Piekarczyk Akustycznie" to ballady rockowe, jak również piosenki zespołu Skaldowie, Czerwone Gitary i innych wykonawców w nowych ciekawych aranżacjach, które w połączeniu z wyjątkowym głosem Marka dają słuchaczowi możliwość do dobrej zabawy, wspomnień i ucieczki od współczesnych stereotypów muzycznych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje Marek Piekarczyk Akustycznie w Piasecznie

Wspaniały występ, nie tylko muzyka, ale też świetny kontakt z publicznością, pełno anegdotek, polecam!
Polecam wszystkim . Pan Marek stworzył świetne show wciągając do zabawy zgromadzoną publiczność . Na scenie jest demonem estrady : śpiewa , tańczy i opowiada anegdoty . 1000 punktów za chęć bisowania . Myślę , że każdy kto był na "Marek Pieczyński akustycznie " wyszedł naładowany pozytywną energią .
Koncert cudowny, super atmosfera i muzyka. Sala koncertowa mogłaby być lepsza - z tylnich rzędów nic nie widać, krzesełka
Super, na pewno pójdziemy jeszcze raz jeżeli kiedykolwiek będzie tutaj występował :) Sala też klimatyczna i fajna akustycznie. Warto było :)
Świetny koncert a właściwie show Marka Piekarczyka, występującego w znakomitym towarzystwie 2 akompaniatorów. Owacja na stojąco (trzykrotna!) co raczej nie jest częste...
Koncert rewelacyjny! Marek Piekarczyk w doskonałej formie scenicznej nawiązał bardzo bliski kontakt z publicznością. I wszyscy doskonale się bawili: i artyści i publiczność! Oby więcej takich koncertów!!!
Wspaniały koncert. Marek Piekarczyk to niesamowita osobowość sceniczna. Do tego świetni akompaniatorzy. Atmosfera fantastyczna. Kameralnie, zabawnie i z wielkimi emocjami. Dziękuję :)
Fantastyczny występ. Wielka frajda !!!

Polecane z kategorii koncert