koncert

Marleyki 2018

koncert

Marleyki 2018

Marleyki 2018 - Bilety na koncert

Zagrają dla Was
20.02 - TotentON + I&Igor
21.12 - The Djangos
22.22 - Nayabinghi drumming
22.38 - Shashamane
00,00 - Good Vibes Familia Hi-Power

To nie rurki z kremem. To moc jamajskiej energii płynącej z muzyki reggae i dub, wyjątkowe wydarzenie na scenie muzycznej Tychów i całego górnego Sląska. Wracamy do tradycji majowych Marleyek, którą muzycy i soundsystemy kultywują co roku, a tym razem zapraszamy Was do znanego z wydarzeń muzycznych klubu Underground Pub w Tychach. W rocznicę śmierci Boba Marleya wspominamy jego geniusz, a pomagać nam w tym będzie soundsystem specjalnie skonstruowany do muzyki reggae/dub , doskonali selektorzy, nie zabraknie muzyki roots reggae na żywo. Obserwuj wydarzenie, będziemy na bieżąco informować o szczegółach. Już dziś zaproś znajomych. To od was zależy, czy Underground Pub stanie się miejscem, gdzie muzyka jamajska zagości częściej.
20.02 - TotentON + I&Igor
Wyjątkowo smaczna selekcja oraz opowieści muzyczne redaktora Free Colours to z pewnością powód, by pojawić się w klubie już o 20.00!
21.12 - The Djangos
Zespół zadebiutował w 2017 roku bardzo dojrzałą muzyką zawartą w albumie ” Hot & Fire ” cieszącym się świetnymi recenzjami w środowisku muzycznym. Zespół w swych szeregach zgromadził świetnych muzyków, znanych również z innych sławnych zespołów. Koniecznie powinieneś to usłyszeć i zobaczyć - live!
22.22 - Nayabinghi drumming
Święto muzyki reggae nie może obyć się bez bębnów i innych instrumentów rytmicznych. Wszyscy obecni będą zaproszeni przez zespół bębniarzy związanych z wieloma projektami bębniarskimi, do wspólnej zabawy w rytmie serca!
22.38 - Shashamane
Roots reggae i dub w czystym wydaniu i żadnych kompromisów - to dewiza orkiestry, która, również w zeszłym roku, wydała debiutancki album "Origin & Culcha". Zespół składa się z muzyków od wielu lat funkcjonujących na muzycznej scenie Polski, a w szczególności scenie reggae, tworząc fundament dla zataczającego coraz większe kręgi w świecie muzycznym ruchu "reggae revival".
00,00 - Good Vibes Familia Hi-Power
Gwiazdą wieczoru i dostarczycielem basowej energii będzie jeden z niewielu w Polsce soundsystemów "z prawdziwego zdarzenia" z racji zbudowania własnego systemu nagłośnieniowego. Jeszcze bardziej świadomie mogą szerzyć wartości które sami uznają za fundamentalne. Zatem do zobaczenia przy ścianie głośników! Good Vibes no compromise!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Marleyki 2018

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert