koncert

Martyna Jakubowicz i Goście.Zwykły włóczęga.

koncert

Martyna Jakubowicz i Goście.Zwykły włóczęga.

Martyna Jakubowicz i Goście.Zwykły włóczęga. - Bilety na koncert

koncert MARTYNY JAKUBOWICZ promującym najnowszą płytę Artystki pod tytułem "ZWYKŁY WŁÓCZĘGA". W ubiegłym roku minęło czterdzieści lat, odkąd Martyna Jakubowicz stanęła przed mikrofonem. Jednak Artystka nieodmiennie intensywnie pracuje twórczo, wydając kolejne płyty i koncertując. Poprzednia płyta została doceniona zarówno przez media, jak i branżę muzyczną. Za album „Prosta Piosenka” Martyna Jakubowicz otrzymała nagrody Mateusza 2016 i Fryderyka 2017. W składzie zespołu Martyny Jakubowicz, oprócz akompaniującego jej od sześciu lat Dariusza Bafeltowskiego (współpracującego między innymi z braćmi Pospieszalskimi i Yaniną Iwańskim), wystąpią gościnnie: Jerzy Styczyński, na co dzień gitarzysta zespołu Dżem oraz Jan Gałach, skrzypek, lider Jan Gałach Band, wpółpracujący również z Leszkiem Winderem, Śląską Grupą Bluesową, Sebastianem Riedlem czy Kasą Chorych. Bilety: 40 zł w przedsprzedaży do 30.09. i 50 zł od 1.10.

Martyna Jakubowicz jest jedyną w swoim rodzaju wykonawczynią piosenek, będących mieszaniną muzyki folk i blues, a także klasycznego najlepszego rocka. Sama komponuje większość swoich utworów. Na stałe współpracuje z Andrzejem Jakubowiczem , który jest autorem większości tekstów. Jej piosenki oparte są na kobiecych emocjach, uczuciach i potrzebach. Ma w swoim dorobku 13 płyt z czego dwie otrzymały nominacje do nagrody "Fryderyk", a ostatnia płyta "Prosta piosenka" w 2017 otrzymała "Fryderyka" w kategorii Album Roku - Muzyka Korzeni. Współpracowała i nagrywała z czołowymi polskimi muzykami: Wojciechem Waglewskim, Jerzym Piotrowskim, Jerzym Styczyńskim, Janem i Mateuszem Pospieszalskimi i in. Jej płyty doczekały się recenzji w takich czasopismach jak "Rolling Stone", czy "Guitar Player".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Martyna Jakubowicz i Goście.Zwykły włóczęga.

Super
Niesamowita atmosfera tego koncertu sprawia, że bedę pamiętał go bardzo długo. Spokojny głos Martyny Jakubowicz, treść jej piosenek, muzyka ... tego nie da się tak prosto opisać kilkoma słowami. Jestem ogromnie zadowolony z tego, że mogłem być częścią tego muzycznego wydarzenia. Jarosław.
Jarek - rybniczanin 21.10.2018 15:31
Wspaniała!!! Jak zawsze...
Było super!
Super. Półtorej godziny dobrej zabawy. Polecam.
Krótko i na temat -'Więcej takich koncertów" - dziękujemy -ja i żona !
Koncert wysmieniety!
koncert przecudowny, Pani Martyna w takiej samej formie, w jakiej debiutowała. Bawiłam się znakomicie, i z tego co zauważyłam, większość widowni też. Jedyny zgrzyt sama sobie zafundowałam - kupowałam płytę bez okularów, i liczyłam na to, że jest to ta najnowsza płyta z piosenkami Boba Dylana. I teraz mam dwie Dziewczynki z pozytywką, ale za to jedna z autografem, więc i tak jestem zadowolona ;-) Pani Martyno - wielkie dzięki zwłaszcza za Misiaki!

Polecane z kategorii koncert