koncert

Masters

koncert

Masters

Masters - Bilety na koncert

Zespół Masters powstał na początku 2008 roku w Zambrowie (woj. podlaskie) z inicjatywy wokalisty zespołu – Pawła Jasionowskiego. Od tamtej pory koncertuje po całej Polsce i zdobywa coraz liczniejszą publiczność. Wielokrotnie odwiedzał także USA, Niemcy, Belgię oraz Litwę. Chętnie angażuje się również w działalność charytatywną, grał koncerty między innymi dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzieci z Domów Dziecka, Domów Pomocy Społecznej oraz Caritas Polska.

Masters wypracował własny i rozpoznawalny styl disco. Piosenki „Żono Moja”, „Bella”, „Serce do koperty”, „Schody do nieba” oraz „Szukam dziewczyny”, podbijają serca słuchaczy i grane są na każdym koncercie zespołu.

Do wszystkich tych przebojów Masters nakręcił wideoklipy. Pierwszym hitem zespołu okazał się teledysk do piosenki „Żono moja”, którego liczba wyświetleń w serwisie YouTube sięga blisko 26 mln.
Ponadto w 2013 roku, na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie, Masters zajął III miejsce w konkursie Disco Hit Wszech Czasów.
***

Paweł Jasionowski, lider i wokalista zespołu Masters, urodził się w Zambrowie. Z muzyką związany jest od dziecka. Przez 12 lat uczył się grać na fortepianie i saksofonie. Jako nastolatek był członkiem Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Zambrowie. Ukończył średnią szkołę muzyczną w Łomży w kasie saksofonu. Obecnie studiuje kulturoznawstwo w Warszawie. Ponadto od 2011 r. do października 2012 r. prowadził w każdą niedzielę program „Dancefloor” na antenie iTV, a pod koniec 2012 roku został jednym z jurorów w talent show PoloTV „Disco Star”. Obecnie jest gospodarzem programu „MastersMusicBox”, emitowanego w każdy piątek o godzinie 17:15 na antenie PoloTV.

Paweł Jasionowski, jest producentem muzycznym i kompozytorem większości swoich utworów, które tworzy we własnym studiu nagraniowym. Wydał już 3 płyty, a w swoim dorobku artystycznym posiada ponad 60 utworów. Aktualnie przygotowuje materiał na kolejny krążek, który światło dzienne ujrzy 2014 roku.

W 2012 roku w rodzinnym mieście otrzymał od burmistrza specjalną nagrodę – Złotego Żubra – za twórczość i wkład wniesiony w upowszechnianie kultury.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Masters

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert