koncert

Mateusz Krautwurst

koncert

Mateusz Krautwurst

Mateusz Krautwurst - Bilety na koncert

Mateusz Krautwurst - szczegółowe informacje wkrótce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mateusz Krautwurst

Takie koncerty uwielbiam. Gdy Mateusz zaczyna śpiewać jego nie ma na scenie on z automatu odlatuje gdzieś daleko w kosmos:) Mateusz gdy śpiewa ,całym sobą przekazuje całą energie swej publiczności . Ja słucham zamykam oczy i jestem w siódmym niebie. A tak serio to jeden z ładniejszych głosów ,który do mnie przemawia.
Super miejsce. Świetny klimat. Polecam.
Było cudownie
Mateusz to jeden z najlepszych wokalistów w Polsce. Patrząc na Niego i słuchając można powiedzieć jedno - cały jest muzyką. Mega!
Płacisz za koncert a dostajesz w gratisie stand-up, talent show i domówkę. Trzy godziny uczty dla ducha. Takie rzeczy tylko u Mateusza!
Świetny występ.Super Atmosfera. Polecam Artystę oraz miejsce.
Cudowny solo act, klimatyczne miejsce, Mateusz jedyny w swoim rodzaju, zdolny, zabawny i przepiękny głos. Polecam
Pierwszy Solo Act Mateusza Krautwursta był magiczny. Oby coraz więcej takich występów Mateusza, czekam z niecierpliwością. Six Seasons jak najbardziej na tak jeżeli chodzi o kameralny występ w przyjemnej atmosferze.
Mateusz Krautwurst, wokalista, kompozytor, pianista, autor tekstów i producent muzyczny. Zaśpiewał m.in utwory A.Zauchy, Z.Wodeckiego, M.Fogga i własne kompozycje. Przy pomocy profesjonalnego sprzętu muzycznego stworzył ciepłe i nastrojowe wersje utworów. Poza tym wesoły, sympatyczny, pozytywny człowiek z fajnym poczuciem humoru. Nowe miejsce w Wilanowie -6Sences- otwiera możliwości dla kolejnych przeżyć kulturalnych. Kameralne miejsce pozwala nawiązać bardzo bliska więź z wykonawcą i wzmocnić wrażenia muzyczne. Dla mnie nowa jakość odbioru. ☺️

Polecane z kategorii koncert