koncert

Mateusz Mijal - „Gentleman Project”

koncert

Mateusz Mijal - „Gentleman Project”

Mateusz Mijal - „Gentleman Project” - Bilety na koncert

Karierę solową rozpoczął w roku 2012. Singlem promujqcym był utwór pt. "Winny", nagrany wspólnie z Liberem. Piosenka okazała się hitem i pozwoliła zaistnieć na polskiej scenie muzycznej, zyskujqc tysiące fanów w całej Polsce. Później pojawiły się single "Coś na później" oraz "Niech się ludzie śmieją".

2016 rok był dla Mateusza wyjqtkowy. W kwietniu tego roku miała premierę debiutancka płyta artysty "9 lat", która została podsumowaniem jego przygody z muzyką. Płyta została świetne zrecenzowana i już po 5 tygodniach od ukazania się otrzymała status platynowej płyty. Mateusz wystąpił wówczas również na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W konkursie Premier zdobył drugie miejsce.

Podczas koncertu "Sylwester Marzeń z TVP 2" 2018/2019 w Zakopanem Mateusz wystąpił z utworem "Niech się ludzie śmieją" oraz 2019/2020 z nowym utworem pt. "W Zakopanem Cię poznałem". Mateusz stworzył również nowy scenariusz pt "Gentlemen Project" - utwory Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty, Michała Bajora, Andrzeja Zauchy, Seweryna Krajewskiego w nowych sentymentalnych aranżacjach .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mateusz Mijal - „Gentleman Project”

Świetny występ, warto było usłyszeć tak wspaniały głos ! Mateusz Mijal jest bardzo utalentowany. Dodatkowym atutem występu była różnorodność repertuaru, oraz bardzo przyjemna atmosfera - bardzo sympatyczny Artysta.

Polecane z kategorii koncert