koncert
Mazolewski/Porter

koncert

Mazolewski/Porter

Mazolewski/Porter - Bilety na koncert

Mazolewski/Porter | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Spotkanie na MUZYCZNYM SZCZYCIE!
Dwie bezkompromisowe osobowości polskiej sceny, których wspólny album ma szanse być jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń sezonu. Z jednej strony John Porter, Anglik, który w latach 70-tych wybrał Polskę na swój dom, znalazł się w pierwszym składzie Maanamu, grał ballady Cohena z Maciejem Zembatym, nagrywał płyty solowe i w duecie z Anitą Lipnicką. Z drugiej strony Wojtek Mazolewski człowiek, którego muzyka stanowi jeden z najlepszych polskich produktów eksportowych, niestrudzony propagator jazzu, grywający na całym świecie ze składami Pink Freud czy Wojtek Mazolewski Quintet.

Muzyczne drogi obu artystów skrzyżowały się po raz pierwszy podczas nagrywania albumu Wojtka zatytułowanego „Chaos Pełen Idei“. Od pierwszej minuty sesji nagraniowej okazało się, że obaj artyści rozmawiają tym samym muzycznym językiem. Kolejne miesiące w trasie, próby i koncerty zaowocowały nowymi pomysłami na utwory. Obecnie John i Wojtek zakończyli pracę nad wspólnym albumem, którego premiera planowana w tym roku, obecnie przygotowują się do wspólnych koncertów.

Duet Porter & Mazolewski to połączenie klasyki z nowoczesnością, rockowego pazura z jazzową wirtuozerią i bluesowym duchem, zamkniętych w formie świetnie skrojonych piosenek. Skład Mazolewski/Porter uzupełniają znakomici muzycy: Piotr „Rubens” Rubik (gitara) i Tomek „Harry” Wadowski (perkusja).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

02.11.2019, 20:00 Klub Wytwórnia
 KUP BILET
04.12.2019, 20:30 Zaklęte Rewiry
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniały koncert:) w wykonaniu Mistrzów.
Dawno nie byłem na tak dobrym koncercie no i ten "basista" !!!
Niesamowita energia i radość ze wspólnego grania, jaka tryskała z całej czwórki podczas piątkowego występu, nie pozostawia mi innej możliwości: 5/5. Jeżeli podobała Ci się płyta (ale nie tylko utwory z radiowej playlisty), to ten koncert jest zdecydowanie dla Ciebie.
Połączenie Mazolewskiego i Portera dało spodziewany SUPER efekt. Cieszę się, że Wojtek Mazolewski przyjeżdż niebawem ponownie do Torunia (15.10) - tym razem już w wersji jazz !
Jak na takiego dinozaura John dał czadu, jednak muzycznie prym wiedli gitarzysta solowy i perkusista.
Wspaniałe wydarzenie muzyczne. Dawka prawdziwej muzyki, granej na żywo w stylu vintage. Obsługa super. Oby więcej takich koncertów.
Jak zawsze za krótko. Poza tym super!
Koncert świetny. To co Panowie zrobili na koniec to był kompletny odjazd. Brawo!!
Mistyczne przeżycie.
Świetny koncert. Moc i energia ze sceny jest z nami do dzisiaj. Dziękujemy.
artystycznie - genialny instrumentalnie - genialny nagłośnienie - genialne (no ale to w końcu Jordanki) finał - genialny i ciągle to samo u Portera. Wszystko podszyte mrocznym smutkiem. Dla mnie nie był to radosny koncert, ale pochłonął mnie bez reszty. Półtorej godziny minęło jak trzy minuty.
Koncert muzycznie genialny - energia prawie 70-letniego Portera do pozazdroszczenia. Mały minus za salę dla klubu Stodoła - koncert była w sali na piętrze, brak klimatyzacji, niesamowicie duszno, niektóre osoby mdlały

Polecane