koncert

Koncert jazzowy Mazzolleum

koncert

Koncert jazzowy Mazzolleum

Koncert jazzowy Mazzolleum - Bilety na koncert

Mazzoll jest uważany za jednego z najciekawszych obecnie klarnecistów w Polsce (Jazz Forum, „Drgawy” TVP1). Swoją kosekewentną praktyką przyczynił się do prawdziwego renesansu klarnetu na polskiej scenie muzyki improwizowanej, można też powiedzieć, że był pierwszym polskim basklarnecistą.
W swojej dyskografii ma ponad 20 albumów ( w tym studyjne i koncertowe), a jeszcze w tym roku mają ukazać kolejne dwa.
****************************************************
Dimitrios „Milo” Kurtis jest jednym z bardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych muzyków w Polsce. Swoją artystyczną karierę rozpoczął w 1969 roku, kiedy to założył legendarną formację Grupa w SkładzieDimitrios „Milo” Kurtis jest jednym z bardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych muzyków w Polsce. Swoją artystyczną karierę rozpoczął w 1969 roku, kiedy to założył legendarną formację Grupa w Składzie. W 1975 r. Kurtis założył wraz z Markiem Jackowskim duet MAANAM
Kariera artystyczna Milo Kurtisa trwa już od 45 lat, nie sposób wymienić wszystkich jego projektów i aktywności artystycznych. W trakcie swojej działalności twórczej wziął udział we wszystkich najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce. Spektrum estetyczne rozciąga się od jazzu, muzyki etnicznej, przez muzykę współczesną, rockową czy reggae. To wszechstronny instrumentalista i kompozytor, lider wielu formacji muzycznych, popularyzator i entuzjasta muzyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Koncert jazzowy Mazzolleum

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert