koncert

MelluSya-Kaja Mianowana - premiera CD

koncert

MelluSya-Kaja Mianowana - premiera CD

MelluSya-Kaja Mianowana - premiera CD - Bilety na koncert

„Z serca” to debiutancki album zespołu MelluSya. Koncert premierowy odbędzie się w Six Seasons 01 marca 2020 r.

12 piosenek napisanych i wykonanych prosto "z serca" to efekt kilku lat wspólnego aranżowania i dopracowywania repertuaru oraz zestrajania pięciu osobowości artystycznych: Kai, Vlasty, Adama, Karola i Kingi. Połączyła ich miłość do subtelnego piękna i liryzmu, coraz rzadziej docenianego we współczesnym świecie.
W ich muzyce można znaleźć inspiracje z wielu gatunków muzycznych: melodie napisane ze słowiańską wrażliwością przez Vlastę Traczyk, jazzujące harmonie, różnorodne stylistycznie rytmy oraz aksamitny wokal Kai Mianowanej. Istotną częścią płyty są starannie dobrane teksty poetyckie - słuchane z uwagą zabiorą Cię w muzyczną podróż.

Kaja Mianowana to wokalistka i aktorka musicalowa znana z głównych ról w teatrach muzycznych w całej Polsce. Od 13 lat prowadzi aktywne życie artystyczne śpiewając musical, muzykę dawną oraz etno. Zagrała role w musicalach: „Upiór w Operze”, „Miss Saigon”, „Les Misérables”, „Koty”, „Love Story”, „Piloci”, „Notre Dame de Paris” i „Lamaila”. MelluSya jest jej domem twórczym, w którym ma wpływ na brzmienie każdego z utworów. Kaja napisała również teksty do dwóch z nich. Bezkompromisowa w działaniach twórczych posiadaczka burzliwej i głębokiej emocjonalności oraz 4-oktawowej skali głosu.

Vlasta Traczyk to kompozytorka zespołu i pianistka. Jest laureatką prestiżowego Transatlantyk Instant Composition Contest 2017. Założycielka i członkini zespołu czterech pianistów Eight Hands Quartet. W jej kompozycjach można odnaleźć zarówno śpiewność rosyjskiego romantyzmu, jak i ognisty drum’n’bass, elementy elektroniki, jazzowe harmonie oraz inspiracje muzyką poważną. Dzięki swoim wschodnim korzeniom przelewa na partyturę subtelną nutę melancholii, wywodzącą się z zakamarków jej duszy.

kontrabas: Adam Wardziak
skrzypce: Kinga Kłoczko
perkusja: Karol Krasiński
fortepian: Michał Załęski

teaser albumu: https://youtu.be/-ELsTpwG3rE
singiel "Nadchodzisz nocą": https://www.youtube.com/watch?v=y_z580Xf1wA

Podczas koncertu będzie możliwość zakupu płyty oraz spotkania z artystami, którzy z chęcią podpiszą płyty oraz zamienią parę słów ze słuchaczami. :)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje MelluSya-Kaja Mianowana - premiera CD

Zdecydowanie polecam, świetny repertuar, utalentowany zespół, bardzo fajny klimat.

Polecane z kategorii koncert