koncert Michał Bajor

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

koncert Michał Bajor

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie - Bilety na koncert

Artysta zaprezentuje nowy program koncertowy oparty na premierowym wydawnictwie płytowym, które jesienią 2019 ukaże się w sprzedaży. Na płycie znajdą się Jego ulubione piosenki włoskie i francuskie. Dla miłośników talentu Michała Bajora i sympatyków włoskich i francuskich przebojów będzie to z pewnością niezapomniany koncert!

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje , które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróznicowany recital, od przejmującej “Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga , czy roztańczone “Quando, quando”, aż po dramatyczny “Hymn miłości “Edith Piaf. Piosenki w świetnych , większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gorzów Wielkopolski

Recenzje Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Cudowny występ, przepełniony emocjonującym głosem Artysty.
Aleksandra 22.07.2021 20:28
Michał Bajor fantastyczny jak zwykle, atmosfera w Kuźni doskonała.
Małgorzata 22.07.2021 10:46
Cudowne wykonanie przez Pana Michała Bajora piosenek pełnych radości a jednocześnie niosących przesłanie. Wzruszający spektakl, we wspaniałej aranżacji, który na długo pozostanie w mojej pamięci. Panie Michale, bardzo proszę o następne piosenki w rytmach Latino :)
Wspaniały koncert
Bardzo fajny koncert, kameralny, atmosfera super.
Super występ. Atmosfera cudna. P.Michał uroczy :)
Przecudowny koncert na najwyższym poziomie artystycznym.
Było fantastycznie!Lepiej nie mogło!
Wspaniały występ
Fantastycznie :)
Scena z wykonawcą bardzo słabo oświetlona
Świetny koncert, kameralny. Pan Michał w znakomitej głosowej formie. Z dobrym pomysłem na wprowadzenie słuchacza, że przed każdą piosenką krótka opowieść, anegdota. Jedyny minus, to siedzenie na koncercie w fotelu, nie możliwy, przy rytmicznych piosenkach. Jedynie wbił mnie w fotel przy Edith Piaf, nieruchomo zastygnięta słuchałam, dziękuję
Wandera Pule 07.03.2020 12:49
Występ fantastyczny. Jesteśmy zachwyceni występem Michała Bajora.
Mnie i żonie występ bardzo się podobał
Cudowne wydarzenie, ostatnia płytę kupiliśmy i słuchamy rano na dobry początek dnia.
Piękny koncert.Wzruszający liryczny.
Wspaniała chwila spotkania z wykonawcą oraz jego piosenkami.
Koncert pełen elegancji i nostalgii. Jedyny minus dotyczy sali koncertowej BCK. Pod koniec koncertu zaduch nie do wytrzymania
REWELACJA!!!!
Wyśmienity koncert P. Michał jest wielkim artysta warto wydać każde pieniądze żeby posłuchać jego głosu, mam nadzieję że jeszcze nie raz zawita do Bielska.
Pan Michał w doskonałej formie, piękny śpiew jak zawsze. Muzycy z zespołu udoskonalili jego występ. Jedyne co nam przeszkadzało, to chórki śpiewające z płyty, nie na żywo, skrzypce, grające również z płyty. Myślę, że cena 110 zł za koncert zobowiązuje do zachowania pełnego profesjonalizmu. Ponadto dużo komentarzy, mało śpiewania. Ogólnie jesteśmy zadowoleni, pozostał mały niesmak.
Monika 01.03.2020 21:09
Wspaniały recital, bo i wyjątkowy artysta. Pełen profesjonalizm i perfekcjonizm. Ujął mnie swoją elegancją i szacunkiem do artystów, których utwory były dla niego inspiracją. W sposób tylko jemu właściwy zabrał nas w tą piękną, romantyczną podróż. Szczególnie mocno utkwiła mi pieśń,, Hymn do miłości" Edith Piaf oraz opowiedziana przez artystę tragiczna historia jej wielkiej miłości. Wzruszyłam się. Pozdrawiam serdecznie, życzę dużo zdrowia i z utęsknieniem czekam na kolejne wydarzenia Pana autorstwa. Wielki ukłon Panie Michale.
Byłam pod wrażeniem głosu Pana Bajora.Na takie koncerty chodzi się z ogromną przyjemnością.
Koncert Pana Michała jak zawsze na najwyższym poziomie. Godny polecenia.
Po raz kolejny miałam niewątpliwą przyjemność uczestniczyć w cudownym widowisku. Pan Michał to prawdziwy Mistrz, zawsze potrafi zaczarować swoją publiczność i zostawić w poczuciu niedosytu...
fantastycznie
Świetny występ, przednia zabawa. POLECAM
Wspaniały koncert.
Pan Michał Bajor jak zwykle genialny wokalnie i aktorsko., dodatkowo dał się poznać jako doskonały gawędziarz. Dziękuję za cudowny wieczór. Chapeau bas.
Piękny recital: na smutno i na wesoło. Wspaniały wykonawca i cała oprawa muzyczna; scenografia - skromna ale znakomicie komponująca się z całością..
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert