koncert Michał Bajor

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

koncert Michał Bajor

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie - Bilety na koncert

Artysta zaprezentuje nowy program koncertowy oparty na premierowym wydawnictwie płytowym, które jesienią 2019 ukaże się w sprzedaży. Na płycie znajdą się Jego ulubione piosenki włoskie i francuskie. Dla miłośników talentu Michała Bajora i sympatyków włoskich i francuskich przebojów będzie to z pewnością niezapomniany koncert!

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje , które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróznicowany recital, od przejmującej “Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga , czy roztańczone “Quando, quando”, aż po dramatyczny “Hymn miłości “Edith Piaf. Piosenki w świetnych , większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Mińsk Mazowiecki

Recenzje i opinie: Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Wspaniałe wydarzenie. To już drugi mój udział w koncertach Michała Bajora w Centrum Kultury Arsus dla dzielnicy Warszawa Ursus. Polecam serdecznie!
Występ jak zwykle w przypadku Michała Bajora wspaniały,który swoim przepięknym głosem wprowadza w znakomity nastrój, pełen zadumy i romantyzmu.
Wspaniały występ.Uczta dla duszy.Pozdrawiam Pana Michała Bajora!!!!!Prawdziwy artysta.Talent!!!!!!
Katarzyna 22.11.2021 21:33
Było super. Kliatycznie, pięknie:) Bajor jak zawsze pełen profesjonalizmu.
Katarzyna 21.11.2021 14:46
Michał Bajor to zawsze dobry pomysł za spędzenie cudownego wieczoru. Klasa sama w sobie.
Cudowny koncert . Pan Michał Bajor jest Artystą Wielkiego Formatu .
Rewelacja 😘
Bardzo mile spędzony wieczór :) Pan Michał jest artystą w pełnym tego słowa znaczeniu - występ bez zbędnych "efektów specjalnych", wystarczył niesamowity głos, zdolności aktorskie, poczucie humoru, wielka kultura i klasa oraz kontakt z publicznością. Bardzo ciekawie było słuchać przebojów zagranicznych w polskim języku oraz poznać historię prezentowanych utworów i ich autorów. Poszłabym po raz drugi, z pwnością.
Dziękuję za możliwość oglądania i słuchania Mistrza. Bawiłam się bardzo dobrze, choć muszę przyznać, że odbiór jest o wiele pełniejszy, gdy siedzę w bliższych rzędach. Teraz z uwagi na małą liczbę wolnych miejsc musiałam zadowolić się 20. rzędem i wiem już, że ma to znaczenie. Uważam też, że na sali było za ciepło.
Muzyka włoska, francuska przeniosła Nas w inny świat-przezylismy super doznania.
Pan Michał jak zawsze super, wielki wspaniały głos. Sala koszmar, okropne nagłośnienie przez co trudno zrozumieć słowa człowieka który ma rewelacyjną dykcję
Występ i organizacja super
Oczywiście cudowny koncert, brakowało tylko całego składu zespołu :(
Genialny Artysta. Wspaniale śpiewa. Uwodzi niezwykłą barwą głosu. Ten koncert mógłby trwać 10 godzin i jeszcze chciałoby się słuchać. Poza tym Pan Michał wygląda cudownie. Przystojny, utalentowany, profesjonalny. Dziękuję
Wieczór pełen wspaniałych, niezapomnianych wrażeń.
Koncert świetny!!!! Pan Michał Bajor w super formie. Każda piosenka poprzedzona krótkim opisem i anegdotą. Orkiestra rewelacyjna. Mały minus to ciasna i duszna sala.
Wspaniale, głos rewelacyjny może trochę za dużo monologu
Znakomity koncert! Michał Bajor w olimpijskiej formie! Podwójne standing ovation nie przez przypadek! Pełen profesjonalizm i urok. Dykcja jak brzytwa!
Występ oraz artysta cudowny. Niestety po 5 minutach koncertu musiałam wyjść ponieważ było tak gorąco, że zrobiło mi się po prostu słabo. Jak na tyle ludzi i to tak blisko siebie nie mówiąc już o pandemii i siedzeniu w maskach jakiś szok. Ze względu na pandemię zapewne nie działała klimatyzacja ale jest to sprzeczne z takim ściskiem ludzi obok siebie.
Koncert bardzo piękny, Michał Bajor jak zawsze uroczy, elegancki, cudowny.
świetna zabawa
Bardzo miło i uroczo. Panie Michale Dziękujemy.
Rewelacja
Koncert rewelacyjny!!! Michał Bajor jak wino - im starszy tym lepszy! Cudnie śpiewał! Takiej niesamowitej dykcji nie słyszałam chyba u żadnego artysty! Dziękuję za cudowny wieczór!
To był piękny koncert,zawsze czekam z niecierpliwością na spotkanie z Panem Michałem , mogłabym go słuchać bez końca.Ten wieczór był wyjątkowy ,ponieważ pierwszy raz zabrałam na koncert swoją 10- letnią córkę. To jest niesamowite,że już czwarte pokolenie w naszej rodzinie zachwyca się jego głosem.
To był wspaniały recital. Pan Michał stworzył niesamowitą bliskość z publicznością. Zachwycił już na samym początku wykazując wyrozumiałość połączoną z dużą dozą humoru wobec operatora świateł scenicznych. Wartość artystyczna zaprezentowanego materiału muzycznego najwyższej próby, wykonanie wokalne wręcz genialne. Na podkreślenie zasługuje atmosfera, którą artysta wytworzył opowiadając zarówno znakomitą historię z życia osobistego jak również fantastycznie zaprezentowane historie poszczególnych utworów, ich autorów i wykonawców. Reasumując wydarzenie artystyczne godne najwyższej oceny i taką przyznajemy z ogromną radością.
Justyna i Bogusław 14.11.2021 11:51
Rewelacja.
Rewelacyjny koncert
Przepiękny wystep, jak zawsze tego artysty
Cudowny artysta ze wspaniałym głosem, repertuarem i dowcipem;)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert