koncert Michał Bajor

Michał Bajor - Moja Miłość

koncert Michał Bajor

Michał Bajor - Moja Miłość

Michał Bajor - Moja Miłość - Bilety na koncert

Z dumą informujemy, że jedyny i niepowtarzalny Michał Bajor - ten głos, ten styl, ta osobowość! - podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią Sony Music Poland. Pierwszy owoc naszej samodzielnej współpracy z Artystą, album "Moja miłość", ukaże się 2 października. I będzie to płyta niezwykła...

Michał Bajor - choć trudno w to uwierzyć - czaruje nas i wzrusza swoim śpiewem już od ponad 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością. "Moja miłość" to 19. płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa - Wojciechem Młynarskim. Po albumach "Od Piaf do Garou" i "Moje podróże" przyszedł czas na zbiór 17 najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy - by wymienić tylko "Prześliczną wiolonczelistkę", "Odkryjemy miłość nieznaną", "Och, życie kocham cię nad życie" czy "Nie ma jak u mamy". Ale na płycie pojawią się też dwie premiery, piosenki napisane specjalnie dla Michała Bajora przez Wojciecha Młynarskiego, a zaśpiewane w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Michał Bajor - Moja Miłość

Występ jak zwykle na bardzo wysokim poziomie, ale można było wyczuć zmęczenie Pana Michała spowodowane chorobą i związaną z tym kumulacją recitali.
Koncert fantastyczny , utwory chwytające za serce.
izabela 31.05.2017 09:08
Dość przyjemne wydarzenie, miły występ artysty. Duży minus za utwory obcych artystów, a było ich sporo. Oryginałów nie powinno się poprawiać! No i śmiesznie odbierało się piosenki śpiewane w duecie bez solistek.
annaewa 31.05.2017 08:50
bardzo fajny koncert,
Wspaniały koncert! Czujemy niedosyt.
Joanna 30.05.2017 17:32
Koncert ciekawy tylko zbyt krótki
jamat 30.05.2017 15:40
Cudowny koncert! Pan Michał jak zawsze jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny! Prawdziwa uczta dla ducha ???? Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie ????
Doris 30.05.2017 15:12
Koncert bardzo ładny, z klasą. Jednak troszeczkę przegadany przez artystę...no i krótki. Troszeczkę ponad godzina koncertu i kilka piosenek. W tym niewiele tych które unoszą...
Piotr 30.05.2017 13:03
Bardzo miłe i zabawne spotkanie z Artystą:)) polecam!!!
Agnula 30.05.2017 11:21
Pierwszy raz byłam na koncercie Michała Bajora. Pan Bajor jest Artystą, który z ogromnym powodzeniem sam występuje na scenie. Koncert mi i moim znajomym bardzo się podobał.
Bardzo sympatyczny koncert, jak zawsze piękne wykonanie utworów, super atmosfera!
Wspaniały, kameralny koncert wielkiego artysty.
Polecam gorąco, występ bardzo mi się podobał i na pewno wybiorę się kolejny raz.
Lubię Michała Bajora i jego piosenki, ale mam wrażenie, że na środowym koncercie nie był w 100% formie. To moje odczucia, ale i tak było pięknie.
Bardzo udany, emocjonalny występ
Magicznie romantyczny wieczór z piosenkami mistrza słowa splótł się z 10 rocznicą naszego ślubu. Cudowny koncert.
Wszystko przebiegło sprawnie. Punktaulnie.
Koncert na wysokim poziomie!Uczta dla ucha!Pięknie posłuchać profesjonalisty,dla którego każdy detal w muzyce jest ważny!
Super recital.Bardzo dobry aktorsko i wokalnie. Znakomicie i z ogromną swobodą prowadzony przez wykonawcę. Super anegdotki. Polecam.
Artysta z najwyższej półki więc i impreza tej samej klasy. Brawo
Genialny Występ
Profesjonalizm przez duże P
Recital Pana Michała na bardzo wysokim poziomie; świetny wokal oraz podejście do widza. Polecam zarówno fanom twórczości artysty jak i osobom mniej zaznajomionym.
Polecam. Świetny koncert.
Michał Bajor jest Mistrzem. Po prostu.
Pan Michał jak zwykle zachwycił swoim głosem. Rewelacyjny koncert !!!
Rewelacyjny występ! Czekamy na kolejny!
Cudownie spędzone chwile.Przepiękny głos,czarujący człowiek,dowcipny.Przeniosłam się w inny świat / na chwilę :) /
Jesteśmy bardzo zadowoleni.To jest coś na odprężenie dla nas ludzi dojrzałych.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert