koncert Michał Bajor

Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza

koncert Michał Bajor

Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza

Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza - Bilety na koncert

Prawie 45 lat temu Michał Bajor mając niespełna 16 lat wystąpił jednocześnie w konkursie festiwalu w Zielonej Górze i jako gość na festiwalu w Sopocie. Wtedy jedna z nielicznych w Polsce wytwórni płytowych wydała pocztówkę dźwiękową z piosenką śpiewaną przez niego na obu festiwalach. Pocztówkę tę można było kupić w sklepach muzycznych, a nawet w kioskach Ruchu. Pierwszą dorosłą płytę (jeszcze winylową) Polskie Nagrania wydały wokaliście w 1986 roku.
Nadchodząca kolekcja "Od Kofty... do Korcza", niejako podsumowująca kilkadziesiąt lat przygody aktora z piosenką, będzie dwudziestą pozycją w jego dorobku nagraniowym (nie licząc pocztówki z 1973 roku). A skąd tytuł? Jak wyjaśnia sam Bajor: "Kofta, bo między innymi od jego pięknych i poetyckich tekstów zaczęło się na poważnie moje śpiewanie; a Korcz, bo tak kapitalnie utrafił w moją muzyczną osobowość, że od dawna nosiłem się z zamiarem nagrania naraz jego muzycznych, dla mnie napisanych perełek".

Na repertuar jubileuszowego zestawu złożą się najważniejsze utwory w muzycznym życiu wybitnego wokalisty - te o których wydanie od lat proszą fani, i do których jednocześnie on sam ma szczególny sentyment. Nagrane i zaaranżowane na nowo, przefiltrowane przez jego dzisiejszą dojrzałość, wrażliwość oraz świadomość emocjonalną i interpretacyjną, mogą z powodzeniem stanowić rodzaj klamry dla artystycznej drogi Bajora.
Materiał zostanie podzielony na dwie części, które ukażą się nakładem wytwórni Sony Music z półrocznym odstępem. Dla sympatyków Michała Bajora ten zbiór będzie niewątpliwie wymarzoną i niezastąpioną perłą w całej jego dyskografii.

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza

Świetny koncert
Bardzo dobre miejsce i atmosfera. Dla mnie jednak koncert byl za krotki, stanowczo za malo muzyki.
Cudowny, inspirujący- czyli Michał Bajor. Komentarz zbędny ;) Polecam!
Bardzo miły dla ucha i serca koncert niezapomniane przeżycie muzyczne.
Koncert wspaniały jak zwykle. Pan Michał jest wielkim artystą, uroczym człowiekiem. Wzruszające teksty i interpretacja. Dziękuję za wszystkie emocje i niezmiennie proszę o więcej
Występ jak zwykle na najwyższym poziomie(ukłony również dla nagłośnieniowca), po recitalu można bylo zakupić płyty, dostać autograf i zrobić pamiątkowe zdjęcie z Artystą. :)
Koncert rewelacyjny. Michał Bajor klasa sama w sobie i ten głos.... Już się nie mogę doczekać kolejnego recitalu
Fantastyczny Michał Bajor! Kameralnie. Gorąco polecam.
Niesamowity występ, wspaniały artysta, wyjątkowy wieczór. Gorąco polecam!
Rewelacyjny koncert, Pan Michał ciągle w bardzo dobrej formie.
Wspaniały koncert, dużo wzruszeń i śmiechu. Pan Michał jest artystą wyjątkowym, niezapomniane przeżycie.
Małgorzata 15.05.2019 23:06
Wspaniały
Koncert fantastyczny, Pan Bajor nie dość, że świetnie śpiewa to jeszcze opowiada cudowne anegdoty ze swojego życia . Bardzo polecam . Szkoda tylko, że te koncert są dość krótkie
Pan Bajor jak zwykle bezkonkurencyjny! Jedyny mankament to za mocne nagłośnienie zagłuszające wspaniały głos artysty. Warto by ktoś nad tym czuwał ( mam na myśli "Kuznię" w Wilanowie)
Wyśmienicie
Wspaniały koncert!
Wspaniały artysta, wspaniały występ - raj dla duszy
Magiczny wieczór. Pan Michał Bajor jest wielkim artystą. Przeżyliśmy wspaniałe chwile.
Fisher1961 15.05.2019 09:00
CUDOWNY, KLIMATYCZNY KONCERT ! KUNSZT WOKALNY, AKTORSKI MICHAŁA BAJORA - REWELACJA. WYSMAKOWANE POCZUCIE HUMORU.
Cudowny, genialny, zachwycający - wspaniały koncert. Artysta, Pan Michał Bajor, to wirtuoz - łączy grę sceniczną i muzykę w niesamowity sposób. Prawdziwy kunszt! Gorąco polecam, na pewno wybiorę się na koncert p. Michała Bajora po raz kolejny.
AgnieszkaMaria 14.05.2019 21:31
Wspanialy koncert
Wspanialy wystep Pana Michala Bajora. Pelny profesjonalizm i cudowny, niepowtarzalny wokal.
Ogromna kultura występu i ogromny szacunek dla publiczności Pana Michała Bajora. Pan Bajor to wykonawca który cały jest muzyką. Bardzo, bardzo dobry czas za który Panu Michałowi bardzo dziękuję. Z niecierpliwością oczekuję nowej płyty, o której Artysta mówił podczas swojego występu.
Jesteśmy zauroczeni koncertem. Kameralność sali uwypukliła niesamowitą charyzmę pana M. Bajora. Doskonałe nagłośnienie i oświetlenie sali. Miła obsługa....no i sam Mistrz! Do zobaczenia na kolejnych koncertach,
Koncert super , wspaniałe miejsce z miłą obsługą Polecam.
poleposition@poleposition.net.pl
Przepiękny występ, jak zawsze. Byliśmy 4 raz na tym koncercie i nadal nam mało, niesamowite przeżycie!
Natalia i Tomek 14.05.2019 10:30
Wspaniały koncert. Na żywo głos Pana Michała jeszcze wspanialszy. Bardzo polecam. Uczta dla ducha. Pięknie zaśpiewane i pięknie zagrane. Po prostu mistrzostwo. Cudownie jest słuchać osoby z tak wspaniałym repertuarem, wrażliwością muzyczną, i kulturą osobistą.
Bardzo dobry recital Michała Bajora. Nadal niezmiennie super forma wokalna. Kuźnia Kulturalna to klimatyczne fajne miejsce na koncerty. Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert