koncert

Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego

koncert

Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego

Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego - Bilety na koncert

Zapraszamy 18 marca do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert poświęcony pamięci Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu Michała Bobera, znakomitego wokalisty znanego m.in. z finałów 11. edycji The Voice of Poland 2020
W koncercie "Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego" znalazły się takie utwory jak m.in. „Opowiadaj mi tak", „Rzuć to wszystko co złe", „Lubię wracać tam gdzie byłem", „Zacznij od Bacha", „Z Tobą chcę oglądać świat", „Jeden krótki dzień", „Zabiorę Cię dziś na bal", „Izolda", "Kochaj mnie", "Odjechałaś tak daleko" i wiele innych.

Wieczór muzycznych wspomnień poprowadzi zespół w składzie:
Michał Bober - wokal
Monika Wiśniowska-Basel - wokal (gościnnie)
Dominik Gawroński - trąbka
Tomasz Jędrzejewski - piano
Piotr Treliński - gitara
Piotr Nosal - bas
Tomasz Garbera - perkusja

ZBIGNIEW WODECKI - Pierwsze muzyczne kroki stawiał w grupie Anawa, w krakowskiej Piwnicy pod Baranami i w zespole akompaniującym Ewie Demarczyk. W 1972 roku zadebiutował jako piosenkarz na Festiwalu w Opolu. Urodził się 6 maja 1950 w Krakowie, zmarł 22 maja 2017 w Warszawie.
Multiinstrumentalista, piosenkarz, aktor, kompozytor, aranżer, osobowość telewizyjna. Sam o sobie mówił, że jest „śpiewającym muzykiem". Cechy charakterystyczne: bujna fryzura, skrzypce, trąbka i uśmiech, który podyktowany był jego życzliwością i wyjątkowym poczuciem humoru. Legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Czarował głosem, stylem i talentem. Aż trudno uwierzyć, że mówi się i pisze o nim w czasie przeszłym. Została na szczęście jego muzyka.

MICHAŁ BOBER - wokalista, uczestnik odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland 2020, ćwierćfinalista 2. edycji X Factor wraz z zespołem Soul City. Zdobywca I wyróżnienia w kategorii SuperJedynek "SuperDebiut" podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Od 2001 roku członek Opole Gospel Choir. Swój muzyczny warsztat szkolił podczas ogólnopolskich warsztatów wokalnych oraz jako wolny słuchacz na Wyższej Państwowej Szkole Estradowo-Jazzowej w Moskwie. Koncertował w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech, na Ukrainie, w Rosji i na Łotwie.
Obecnie pracuje nad autorskim materiałem i jeszcze w 2021 roku ukaże się jego debiutancka płyta.

Koncert odbędzie się przy zachowaniu obowiązujących obecnie obostrzeń sanitarnych i przy zajęciu dopuszczalnej ilości miejsc.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert