koncert

Michał Kowalonek - koncert plenerowy przy CK Przeźmierowo

koncert

Michał Kowalonek - koncert plenerowy przy CK Przeźmierowo

Michał Kowalonek - koncert plenerowy przy CK Przeźmierowo - Bilety na koncert

Kompozytor, autor tekstów, wokalista, trener rozwoju i muzyk będzie gościem Kulturalnego podwórka SEZAMU. Michał Kowalonek to człowiek otwarty na świat, ludzi i szeroko pojętą muzykę, nie pozostając obojętnym na inne dziedziny Sztuki. Był współzałożycielem legendarnej grupy SNOWMAN i założycielem formacji Lumikulu. Przez sześć lat, w zamian za Artura Rojka, występował z grupą Myslovitz, komponował, pisał teksty i koncertował na całym świecie. Swoje kompozycje wykonywał między innymi w Nowym Jorku, Memphies, Chicago, Londynie, Paryżu, Berlinie na jednej scenie z takimi artystami jak Lenny Kravitz, Hozier, Archive, Franz Ferdinand, Ed Sheeran etc.
Dzięki swojemu doświadczeniu, wspiera młodych twórców i młode zespoły. W 2017 roku współtworzył Męskie Granie Orkiestra, płyta osiągnęła status Złotej i Platynowej. Michał Kowalonek chętnie tworzy muzykę do filmów, spektakli teatralnych i do szuflady. Od ponad dwudziestu lat koncertuje, komponuje dla teatru, filmu, reklamy oraz prowadzi działalność warsztatową tym samym szerząc edukację poprzez sztukę wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracuje coraz częściej na polu międzynarodowym. Z początkiem 2019 wydał swój pierwszy solowy album „O miłości w czasach powstania”.
Koncerty Kowalonka to kameralne spotkania przeplatane opowieściami i piosenkami. Ich niesamowity klimat będzie można poczuć w czasie koncertu na świeżym powietrzu między drzewami przy Centrum Kultury Przeźmierowo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Michał Kowalonek - koncert plenerowy przy CK Przeźmierowo

Kameralny, klimatyczny występ. Wspaniała atmosfera wynikająca z relacji między wokalistą a uczestnikami koncertu.

Polecane z kategorii koncert