koncert

Michał Rudaś

koncert

Michał Rudaś

Michał Rudaś - Bilety na koncert

Michał Rudaś jest wokalistą o wszechstronnym doświadczeniu muzycznym, zarówno studyjnym jak i scenicznym. Ma na koncie 2 solowe płyty: "Shuruvath" (2009) oraz "Changing" (2013) - obie głęboko inspirowane muzyką indyjską. Jest laureatem nagrody jury w koncercie Trendy Festiwalu Sopot Top Trendy 2009. Nominowany był też do Fryderyka i Superjedynki za swój debiutancki album.

Przez kilka lat współpracował z programami TV "Jaka to melodia", a do dnia dzisiejszego śpiewa w Orkiestrze Tomka Szymusia w "Tańcu z gwiazdami".
Michał jest również ćwierćfinalistą czwartej edycji programu The Voice of Poland.
Brał udział w przedstawieniach muzycznych : Kwiaty we włosach, Notre Dame l?historie, gdzie wcielał się w rolę Gringoire oraz Musicalove w Teatrze Rampa.
Jest wokalistą dubbingu w wielu filmach animowanych, m.in : "Tarzan 2", "Mój brat Niedźwiedź 2", "Księżniczka na ziarnku grochu".??
Współpracował dotychczas z wieloma uznanymi artystami: Adamem Sztabą, Tomkiem Szymusiem, Natalią Kukulską, Edytą Górniak, Krzysztofem Herdzinem, Sebastianem Karpiel Bułecką, Piotrem Cugowskim, Beatą Bednarz, Grzegorzem Piotrowskim i innymi.??
2 lutego 2016 premierę będzie miał kolejny album (EP) zatytułowany "Wieloryby i syreny", na który składają się premierowe, autorskie kompozycje Michała Rudasia i gitarzysty Łukasza Chylińskiego, do których powstały teksty autorstwa samego wokalisty oraz Patrycji Kosiarkiewicz. W listopadzie ubiegłego roku artysta wydał singla zapowiadającego nowe wydawnictwo o tym samym tytule co płyta, czyli "Wieloryby i syreny". Piosenka utrzymana jest w stylistyce energetycznego i melodyjnego popu , a towarzyszący jej teledysk nakręcony jest techniką animacji poklatkowej.

19 lutego 2016 o godz. 20 w warszawskim klubie Progresja będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie muzyczno-wizualne ? koncert pt. "Wieloryby i syreny" promujący nowy album-EP Michała Rudasia o tym samym tytule. Artysta z towarzyszeniem zespołu zagra premierowe piosenki, składające się na jego najnowszy album oraz sięgnie do tych najbardziej lubianych przez publiczność, melodyjnych utworów z albumu "Shuruvath" i "Changing". Artysta znany ze swojej twórczości w stylu world music i muzyki indyjskiej, ponownie nawiąże do elementów orientalnych, ale tym razem postawi przede wszystkim na melodyjne piosenki w jezyku polskim, utrzymane w stylistyce pop. Podczas koncertu zabrzmią zarówno piosenki energetyczne i żywiołowe, jak i poruszające do głębi ballady o miłości. Koncert będzie wzbogacony o przygotowaną specjalnie na tę okazję oprawę wizualno-świetlną oraz gościnny występ taneczny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Michał Rudaś

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert