koncert

Michał Szpak

koncert

Michał Szpak

Michał Szpak - Bilety na koncert

Michał Szpak | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Już pierwszym występem zachwycił jurorów i publiczność wykonując utwór Czesława Niemena “Dziwny jest ten świat”. I było zgodnie z planem – zaśpiewał w finale wraz ze zwyciężczynią angielskiej edycji programu Aleksandrą Burke, która nawet na znakomitym brytyjskim rynku mało widziała artystów o tam wyrazistym image’u i wrodzonej charyzmie. To zaowocowało dodatkową, specjalną nagrodą – zaproszeniem na koncert Orange Warsaw Festiwal. Wystąpił tam przed m.in. Skunk Anansie i Moby’m śpiewając 3 utwory z repertuaru Red Hot Chili Peppers, Guns’n’Roses i Lenny’go Kravitza..

5 marca 2016 roku Michał Szpak z utworem „Color Of Your Life” wygrał polskie preselekcje do Eurovision Song Contest.. Pokonał biorącą udział w tegorocznych eliminacjach Edytę Górniak, która w 1994 reprezentowała Polskę w Konkursie Eurowizji w Dublinie i zajęła wtedy 2. miejsce.

Finałowy wykon Michała podczas konkursu Eurowizji w Sztokholmie zdobył uznanie widzów, wg których artysta zasłużył na 3cie miejsce. Finalnie Michał zajął ósmą pozycje. Publika pokochała go od pierwszego momentu, dlatego też niedługo Michał odbędzie tournee po Europie.

W czerwcu na prestiżowym i historycznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Michał Szpak zdobywa Grand Prix Publiczności – Złote Opole będące podsumowaniem 53 letniej tradycji festiwalu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Michał Szpak - The Moon Tour

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Jestem zachwycona, The Moon Tour to widowisko muzyczne na najwyższym poziomie. Niesamowity wokal artysty, piękne utwory w nowych aranżacjach, wspaniały zespół muzyczny. Poruszający spektakl piękny, emocjonalny z ważnym przekazem. Dziękuję Michale za tak wspaniały spektakl muzyczny oraz chylę czoła przed cudowną grą utalentowanych muzyków z Groove Section.
Przepiękny koncert z ważnym przesłaniem.
Michał jak zawsze rewelacyjny!!!! Przedstawienie cudowne i wzruszające.
Michał jak zwykle rewelacja,super charakter,czuje się dobrego człowieka.Koncert na medal,nowe aranże,mega wielkie przesłanie ,mega ciekawe animacje komputerowe.Po raz pierwszy zdarzyło mi się,że artysta nie spieszył się do domu,tylko został i rozmawiał z publicznością. Michał rozwinął skrzydła,nie marnował czasu.Koncert przeszedł moje oczekiwania.
Zarąbiste wydarzenie!!! Jedenastoletnia córka była zachwycona. Jedyne co ją bardzo bardzo zasmuciło to brak możliwości zrobienia sobie zdjęcia z Michałem oraz brak możliwości zdobycia autografu na zakupionych przed koncertem plakatach... Sam koncert super wydarzenie, przeżywa do dziś i jeszcze długo będzie.
Widowisko SUPER, SUPER, SUPER!!!!! Warto było czekać, wielka klasa, wielki poziom!!!! Michał Szpak PRAWDZIWA GWIAZDA Z KLASĄ a przy tym baaaaardzo skromny i co najważniejsze NATURALNY!!!!!! Polecam każdemu, bo przesłanie w obecnym czasie jest baaaaardzo WAŻNE!!!!! ZASTANÓWMY SIĘ NAD NASZĄ PLANETĄ, MATKĄ ZIEMIĄ!!!!!!! OPANUJMY SIĘ!!!!!! NATURA WZYWA POMOCY!!!!!! Michał przepięknie!!!!!!!! BRAWO!!!!!
Koncert na najwyższym poziome. Występ rewelacyjny, super, że się odbył. Na Michale zawsze można polegać!!!
Koncert zrobił na mnie niezapomniane wrażenie Dużo emocji i wzruszeń DZIĘKUJĘ CI MICHAŁ !!!
Wspaniały koncert, miło było posłuchać Artysty po tak długiej przerwie. Szkoda tylko, że organizator nie dołożył starań do zachowania zasad bezpieczeństwa - dystans społeczny na parterze widowni nie był w ogóle zachowany.
Dziękuję bardzo za ten koncert Michała z Zespołem uwielbiam tą trasę The Moon Tour było po prostu pięknie i proszę mi nie odwołujcie koncertu w Krakowie
Najpiękniejszy koncert na jakim byłam. Pełen emocji i przemyśleń.
Wspaniałe wydarzenie artystyczne!
Michał klasa, jakość, show.
Ogień!!! Super wrażenia, niezapomniane przeżycia! Polecam!
Świetne widowisko, coś więcej niż koncert!
Brak konsekwensji w wypowiedziach Michała, tzn. na koniec koncertu, gdy buła możliwość wypowiedzi, należałoby kontynuować tak ważny temat przewodni koncertu-jak ratować naszą planetę, a nie rozmowy o niczym, lechatnie ego... Michał, wykorzystaj ten potencjał, że ludzie Cię słuchają. Lepiej byłoby zadać pytanie, co zrobisz po tym koncercie dla planety, w jaki sposób zmienisz swoje życie czy postępowanie, aby podzielić się przemyśleniami, a może i wskazać ludziom drogę i pokazać przykłady małych kroków, które mogą wiele zmienić.
Cudowny koncert. Niezapomniane przeżycia i zachęta do refleksji nad światem, sobą. Dziękuję Michale
Warto pójść na koncert Michała, on udowadnia, że jest artystą przez duże A
Wspaniała atmosfera i cudowne koncert, przekaz tego koncertu dał mi wiele do myślenia, cudowne uchwycenie szczegółów ,piękne wszystko po prostu 🥰🥰🥰
Niesamowity koncert z przesłaniem! Talent Michała, skala Jego możliwości wokalnych a do tego prawdziwie artystyczna oprawa wydarzenia stanowiły razem prawdziwą ucztę. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziękuje!!!
Michał gay icon ❤️❤️🙆 nie zabijajmy kaszalotów, zniszczmy kapitalizm
Koncert niesamowity. Uświadamia nam, gdzie się w tej chwili znajdujemy. Chwilą refleksji każdemu się przyda. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie byli.
Wspaniała uczta dla zmysłów :) Fantastyczny koncert! Rewelacyjny głos :) Cudowna osobowość :) DZIĘKUJĘ!
Występ super,Michał swoim głosem przenosi nas w inny wymiar....Szkoda,że tak krótko trwał występ :-(
Koncert super. Polecam wszystkim.
Cudowny koncert The Moon Tour w Katowicach. Przesłanie, wykonanie utworów, muzyka - coś pięknego. Jeszcze bardziej utwierdziliśmy się w przekonaniu, że Pan Michał ma NIEZWYKŁY GŁOS. To trzeba zobaczyć i usłyszeć na żywo. Gorąco polecamy.
Rewelacyjny występ. Polecam
Wspaniały występ, poruszający serce i duszę. Widowisko z głębokim przesłaniem. A Michał Szpak i jego zespół to dopełnienie wszystkiego. Dziękuję.
Wystep Michała Szpaka fantastyczny , ogólnie wszystko było super
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane