koncert

Między Góralszczyzną a Klasyką - Koncert Kolęd

koncert

Między Góralszczyzną a Klasyką - Koncert Kolęd

Między Góralszczyzną a Klasyką - Koncert Kolęd - Bilety na koncert

Kup bilet na koncert i podaruj bliskim najlepszy prezent na święta!

Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas, na który czekamy cały rok. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby w nachodzące Święta śpiewać radośnie kolędy wspólnie z całą rodziną, przygotowaliśmy magiczny koncert!

W wyjątkowych miejscach, a więc kościołach i katedrach polskich miast, w otoczeniu bożonarodzeniowych szopek, wspólnie kolędować będą górale i wykonawcy muzyki klasycznej. Dwa różne światy muzyczne będą przeplatać się w trakcie jednego koncertu, by stworzyć unikalne brzmienie i niepowtarzalny, magiczny klimat.

Pogodna i charyzmatyczna kapela góralska sprawi, że serca słuchaczy wypełnią się ciepłem i radością a dostojny kwartet smyczkowy wzruszy widzów pięknym wykonaniem nostalgicznych kolęd jak m.in. „Cicha noc”, „Lulajże Jezuniu” i „Jezus Malusieński”. Podczas koncertu usłyszymy również majestatyczne, kościele organy.

Nasz koncert to kolędy w akustycznym wydaniu, w wykonaniu instrumentów klasycznych a także umiłowanych przez górali piszczałek czy dud.

Będzie to co w kolędach najważniejsze – świeżość, tradycja, magia i emocje! Będzie śpiewnie i świątecznie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Między Góralszczyzną a Klasyką - Koncert Kolęd

Nigdy nie byłam na tak źle zorganizowanym koncercie, jeżeli w ogóle możemy mówić o jakiejkolwiek organizacji. Poziom przygotowania zerowy: po pierwsze ogromny chaos jeśli chodzi o bilety i brak ich sprawdzania, po drugie artyści śpiewali bez nagłośnienia siedząc zupełnie niewidoczni przy ołtarzu. Z dwóch usłyszanych kolęd śpiewanych przez kapelę góralską zrozumiałam tylko raz jedno słowo - Betlejem. Uważam, że organizator powinien zwrócić koszt zakupionych biletów. Najgorsze jest jednak zniechęcenie ludzi do brania udziału w takich wydarzeniach - ja na pewno już nigdy się nie wybiorę na podobny koncert. Wyszliśmy po 20 minutach bo naprawdę nie było sensu męczyć się dłużej...
Katarzyna Majszczyk 31.12.2016 10:28
WIELKIE ROZCZAROWANIE!!! Jak można organizować koncert na tak ubogi skład instrumentalny bez nagłośnienia? Organizacja fatalna- muzycy wchodząc na " scenę" zabierali krzesła publiczności, ponieważ nie wiedzieli dokładnie gdzie mają grać. Nie było wystarczających miejsc dla poszczególnych sektorów. W sektorze A siedzieli ci, którzy wykupili bilety VIP i nie było dla nich miejsca w tym sektorze. Czegoś tak fatalnego za tak duże pieniądze jeszcze nie widziałam! Było bardzo dużo gości zagranicznych- wstyd i żenada! Agnieszka Michalczyk
Koncert chyba tylko dla pieniędzy.Organizacja zadna. Gdyby nie moja interwencja my z biletami VIP siedzielibyśmy do muzyków tyłem bo ci mieli ustawione krzesła pomiędzy pierwszym a drugim sektorem ławek. Koncert się zwał bo składanka : gorale numer/ trio numer/ organy numer nie pozwalała wytworzyc nastroju o magii nie wspomoinając. Pod koniec było lepiej bo organy zamilkły, a górale I trio zaczęłi greać nawet razem. Było "po naszemu" czyli byle jak. Za to VIP za 95 zł. O tempora!
Żałosne przedstawienie, brak nagłośnienia, brak osoby prowadzącej, brak wystrojenia świątecznego katedry Marii Magdaleny, brak ducha świąt. Impreza nie warta 5 złotych. współczuję tylko muzykom, którzy musieli świecić oczami za organizatorów (no chyba że to oni organizowali ten koncert). Proszę o zwrot poniesionych kosztów. 8 biletów po 49 złotych.
niezadowolony 27.12.2016 12:30
Miejsce bardzo zimne, bez naglosnienia, moim zdaniem występ nie był przygotowany dobrze, nie jestem posiadaczem sluchu absolutnego, ale moim zdaniem muzyka byla grana nieczysto, wyszedłem z rodziną po ok 40 minutach. Wiecej nie kupie biletu na podobne zdarzenie. Portal biletyna.pl powinien weryfikować jakość wydarzeń, a że tego nie zrobił straciłem do niego zaufanie.
Organizacja do niczego, mniej niż 0. Zorganizowanie imprezy masowej w trakcie mszy świętej narusza zasady kultury i poszanowania wiary, a jednocześnie przy wydatku 95 PLN za miejsce w sektorze VIP otrzymaliśmy dostawianą łąwkę z boku kościoła, ponieważ osoby , które uczestniczyły we mszy św. zostały na koncercie bez biletów. Sama impreza nieprzygotowana pod względem muzycznym i wokalnym. Gdyby nie improwizacja górali, to wogóle nic z tego by nie było.
Koncert bardzo pomysłowy i na czasie. Niestety organizacyjnie " mniej niż zero". Nie wiem kto zawinił, ale była to porażka organizatorów. Myślę, że stosowne wnioski zostały już wyciągnięte.

Polecane z kategorii koncert