Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Ambient Festival - KARNET

koncert

Ambient Festival - KARNET

Ambient Festival - KARNET - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Międzynarodowe Prezentacje Multimedialne „Ambient Festival”­ to impreza prezentująca współczesne odmiany muzyki elektronicznej i elektroakustycznej oraz pokazująca wartościowe przedsięwzięcia z zakresu sztuki „Video Art”. Coraz większa popularność tej odmiany muzyki na całym świecie sprawia, że zajmuje się nią coraz większa ilość muzyków, na co dzień uprawiających jazz, folk, a także muzykę klasyczną.

Ideą imprezy jest zainteresowanie szerszej publiczności niekomercyjnymi formami muzyki o najwyższych wartościach artystycznych oraz zapoznanie z najnowszymi trendami w polskiej i światowej muzyce współczesnej. Ze względu na swój „niszowy” charakter gorlicki Ambient Festival jest jedną z najważniejszych tego typu imprez w Polsce oraz jedną z coraz bardziej liczących się w Europie.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu wystąpią:

12.07.2019 (piatek), godzina 19:00

MACIEJ STANIECKI

ZENIAL

JACHNA/CHOJNACKI

13.07.2019 (sobota), godzina 16:00

WOJTEK SZCZEPANIK

FEDKOWICZ DUO

KARAŁOW/PRZEŹDZIECKI

PIETER NOOTEN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Ambient Festival - KARNET

Najlepsza tego typu impreza w kraju. Zawsze wspaniali muzycy i wspaniała atmosfera, profesjonalna organizacja, nagłośnienie, oświetlenie. Rewelacja!
rarespecies 15.07.2019 16:36
Miłośnikom muzyki elektronicznej i nie tylko bardzo polecam Ambient Festival w Gorlicach ! Byłem tam po raz szósty i jak zawsze repertuar festiwalu spełnia moje oczekiwania pod względem organizacyjnym jak i repertuaru.
phaedra 14.07.2019 22:05

Polecane z kategorii koncert