Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Mietek Folk - koncert szantowy

koncert

Mietek Folk - koncert szantowy

Mietek Folk - koncert szantowy - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety stacjonarne w Sześcian Pub
35 zł. - miejsca stojące
45 zł. - miejsca siedzące ( do nabycia tylko w klubie)
50 zł. - w dniu koncertu
Kolejna szantowa petarda w Sześcian Pub
MIETEK FOLK i wszystko jasne, bo kto nie zna np.
https://www.youtube.com/watch?v=dTKRxa8V6j4
https://www.youtube.com/watch?v=eFvBOoVwz-w
Nasza muzyka to energetyczna kombinacja pieśni morza, rytmicznego folku, country, a nawet rocka. Wykonujemy piosenkę żeglarską spod znaku czarnej bandery. Piszemy autorskie teksty w morskich klimatach – przewrotne, literackie, zawierające dużą dawkę humoru, często w oparciu o autentyczne wydarzenia z historii nowożytnego piractwa.
Regularnie gościmy na scenach najważniejszych wydarzeń związanych z piosenką żeglarską. Nasz lekki, pozbawiony barier sposób kontaktu z publicznością oraz spora dawka improwizacji są od lat doceniane nie tylko przez widzów, ale także przez gospodarzy tawern, klubów, organizatorów festiwali żeglarskich i eventów firmowych. Najważniejsze jest dla nas jednak to, że rezultatem spotkania publiczności z muzyką Mietek Folk jest zawsze doskonała zabawa.
Nasz dorobek stanowi 5 płyt z autorskimi programami opowiadającymi o piratach. Każda inna, bo tworzyliśmy je na różnych etapach rozwoju artystycznego, ale wszystkie w pełni autentyczne. Kolejne nie mogłyby istnieć bez poprzednich, więc zapraszamy do zanurzenia się we wszystkich nagraniach, ale przede wszystkim, czekamy na Ciebie na koncertach!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Mietek Folk - koncert szantowy

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert