Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

Mike Stern

koncert

Mike Stern

Mike Stern - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Mike Stern w Polsce!

Skład:

MIKE STERN – gitara
LENI STERN – gitara
RAFAŁ SARNECKI – gitara
PIOTR LEMAŃCZYK – gitara basowa
ADAM GOLICKI – perkusja

Mike Stern to jeden z najwybitniejszych światowych gitarzystów jazz-rockowych, grał w grupach Milesa Davisa i Jaco Pastoriusa oraz w zespołach Steps Ahead, Blood, Sweat and Tears. Zawsze podkreśla, że jego idolem i inspiracją jest Jimi Hendrix. Od początku lat 80. prowadzi karierę solową prezentując styl fusion, jazz-rock. Gra z takimi muzykami jak: Richard Bona, Bob Franceschini, Dennis Chambers, Dave Weckl, Victor Wooten, Marcus Miller, Bob Berg, Herbie Hancock, Mino Cinelu, Billy Cobham, Mike Mainieri. Współpracował z zespołem Steps Ahead i grupą braci Brecker.

Mike Stern wystąpi z mocnym gitarowym składem:

LENI STERN – gitara
RAFAŁ SARNECKI – gitara
PIOTR LEMAŃCZYK – gitara basowa
ADAM GOLICKI – perkusja

U boku Mike’a zagra LENI STERN, prywatnie żona artysty, jedna z najbardziej kreatywnych gitarzystek jazzu, wraz z Mike’m Sternem prowadzi oficynę LSR rejestrującą ich muzyczne projekty oraz wydaje autorskie albumy. Album „Black Guitar” zyskał miano płyty roku (Boston Phoenix) a recenzent określił wokalistykę Leni Stern, jako „głos zawieszony między śpiewem Marleny Dietrich a frazowaniem Billie Holiday”.

RAFAŁSARNECKI - gitarzysta jazzowy, kompozytor, aranżer, ako lider własnych projektów muzycznych koncertował w wielu krajach świata m.in. w Chinach, Korei Płd, Malezji, Chile, Izraelu oraz na wschodnim i zachodnim wybrzeżu USA. Jako jeden z niewielu polskich muzyków odnalazł się w Stanach Zjednoczonych, gdzie żył i tworzył przez ponad dekadę. W latach 2009-2019 był członkiem uznanej w USA grupy Lucas Pino No-Net Nonet.

PIOTR LEMAŃCZYK - uważany za jednego z najwybitniejszych europejskich basistów jazzowych. Koncertuje i nagrywa z nazwiskami światowego jazzu takimi jak: Walter Smith III, Jerry Bergonzi, Seamus Blake, Dave Kikoski, Tim Hagans, Brian Melvin, Gary Novak /USA/, Avishai Cohen-tr, Soweto Kinch, Leszek Możdżer, Krzesimir Dębski, Zbigniew Namysłowski, Dominik Wania, Krystyna Stańko, MAP, Maciej Sikała i innymi.

Na perkusji wystąpi ADAM GOLICKI - Absolwent kierunku Jazz i Muzyka Estradowa Uniwersytetu Zielonogórskiego w klasie perkusji Marcina Jahra oraz absolwent kierunku Jazz na Wydziale Instrumentalnym Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie dra Dariusza Kaliszuka. Obecnie pracuje głównie jako muzyk sesyjny i współpracuje z różnymi zespołami muzycznymi o różnej stylistyce.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu koncertów Tkacz Music Cafe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Tomaszów Mazowiecki

Brak wydarzeń w: Tomaszów Mazowiecki

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Mike Stern

Fantastycznie spędzony czas, żeby było ciekawie namówił mnie na koncert mój czternastoletni syn i nie podejrzewałem, że to będzie tak dobrze spędzony czas. Cudownie było tam być i tego wysłuchać na żywo.
Marcin 06.03.2023 18:11
"Stern" - to po niemiecku gwiazda i Gwiazdy światowego jazzu wystąpiły w Tomaszowie Mazowieckim ku radości licznie zgromadzonej publiczności. Rewelacyjny koncert znakomitych muzyków: legendarny amerykański gitarzysta Mike Stern z żoną Leni w doborowym towarzystwie Adama Golickiego, Piotra Lemańczyka i Rafała Sarneckiego. Ekspresja, perfekcja wykonawcza, doskonałe brzmienie i nagłośnienie. Ogromne dzięki dla Artystów, Organizatorów wydarzenia i Gospodarzy niezwykle sympatycznego miejsca, Prośba o kolejne koncerty:-).
Jago 06.03.2023 10:06
Bardzo udane wydarzenie, dziękujemy!
Daniel 06.03.2023 09:09
Było doskonale! Błagam o więcej takich wydarzeń ! Tego mi było trzeba :)
em 05.03.2023 20:35
Super wieczór, energia, muzyka na światowym poziomie, koncert nie do zapomnienia 🙂 baterie naładowane 😁
Eve 05.03.2023 13:02
Super koncert!!!
05.03.2023 12:43
Sam występ świetny; repertuar i wykonanie. Impreza przygotowana wyjątkowo. Wszystkie miejsca na sali zajęte, ale nigdzie nie było tłoku. Na parkingu nie było problemu ze znalezieniem wolnego miejsca. Goście zostali poczęstowani nieodpłatnie kawą, herbatą i słodyczami. Warto było przyjechać z Warszawy. Będę śledził program koncertów w kolejnych miesiącach.
Ryszard 05.03.2023 11:43
Rewelacja. Nikt nie gra tak jak Mike Stern
Marlena 05.03.2023 09:50

PROMOCJA DNIA

-25%

Poznań
24.04.2023 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert