Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Mikołajkowy koncert Łomiankowskiej Orkiestry Kameralnej z Hanką Rybką

koncert

Mikołajkowy koncert Łomiankowskiej Orkiestry Kameralnej z Hanką Rybką

Mikołajkowy koncert Łomiankowskiej Orkiestry Kameralnej z Hanką Rybką - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Najpiękniejsze świąteczne polskie i zagraniczne utwory, to motyw przewodni Koncertu Mikołajkowego, który odbędzie się 4 grudnia 2022 r. w Centrum Kultury w Łomiankach.

W ten niedzielny wieczór usłyszymy nowe aranżacje znanych wszystkim Polakom pastorałek, kolęd i świątecznych piosenek. Wszystko to za sprawą zaangażowanych artystów - cenionej, charyzmatycznej i niezwykle utalentowanej góralce Hance Rybce oraz doświadczonych muzyków, Łomiankowskiej Orkiestry Kameralnej pod batutą Błażeja Sroczyńskiego.

Przygotowany repertuar charakteryzuje się zaskakującymi rozwiązaniami muzycznymi, twórczymi ideami oraz ciekawą interpretacją w wykonaniu muzyków orkiestry, dopełnioną kobiecą wrażliwością Hanki Rybki.

Widzowie staną się uczestnikami niesamowitego wydarzenia, który wprowadzi nas w radosny, świąteczny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i oczekiwania przyjścia na świat Chrystusa Zbawiciela.

Potęga wokalu Hanki Rybki połączona z mocą instrumentów Łomiankowskiej Orkiestry Kameralnej to wydarzenie gwarantujące niezapomniane wspomnienia i muzyczne emocje, przepełnione pozytywnymi wibracjami.
Wydarzenie jest organizowane przez Centrum Kultury w Łomiankach.

HANKA RYBKA:
Wszechstronna wokalistka pochodząca z Podhala, dla której muzyka była i jest naturalnym dopełnieniem codziennego życia. Profesjonalistka w każdym calu. Od najmłodszych lat współpracowała z zespołami góralskimi działającymi pod patronatem Związku Podhalan, m.in. zaśpiewała partię solową Jadwigi w operze "Jadwisia spod Regli" Juliana Reimschüssla. Wspólnie z kapelą "Zokopiany" Jana Karpiela-Bułecki nagrała płyty z muzyką góralską – "Nuty spod hól" i "Ginie śnieżek po holach". Już w trakcie studiów wielokrotnie uczestniczyła w koncertach kapel i zespołów ludowych w kraju i za granicą (Niemcy, Francja, Bułgaria, Słowacja). Współpracowała z zespołami Brathanki, Skaldowie, gościnnie występowała także z zespołem Golec uOrkiestra oraz z Marylą Rodowicz, Ireną Santor, Haliną Frąckowiak. Przez jakiś czas współpracowała z krakowskim kabaretem Loch Camelot. Można ją także usłyszeć na płycie Marka Grechuty pt. "Niezwykłe miejsca". Dwukrotnie brała udział w warsztatach wokalnych w Letniej Akademii Mozartowskiej w Salzburgu.
W 2017 roku Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało dla Hanki Rybki specjalną nagrodę za wieloletnią działalność na niwie kultury i promowania Podhala.
W 2019 Hanka Rybka wraz z zespołem otrzymała z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rzeczpospolitej Polskiej Brązowy Medal "Zasłużony Kulturze GLORIA ARTIS".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Mikołajkowy koncert Łomiankowskiej Orkiestry Kameralnej z Hanką Rybką


Jak działają recenzje?
Występ to Mistrzostwo ŚWIATA na Najwyższym Poziomie)))Dziękuję że mogłem w tej imprezie uczestniczyć wspólnie ze swoją Kochaną Mamą, której ten wystep dedykuje z okazji imienin oraz mojej żonie)))BYŁO SUPER!!!
Łukasz 06.12.2022 13:45
Mikołajkowy koncert Łomiankowskiej Orkiestry Kameralnej z Hanką Rybką
Łomianki, 04.12.2022
Centrum Kultury w Łomiankach
Bardzo lubię koncerty Łomiankowskiej Orkiestry Kameralnej, jednak tym razem, ten zakopiański akcent był zdecydowanie za bardzo dominujący. Bardziej podobały mi się poprzednie koncerty.
Anna 05.12.2022 11:33
Mikołajkowy koncert Łomiankowskiej Orkiestry Kameralnej z Hanką Rybką
Łomianki, 04.12.2022
Centrum Kultury w Łomiankach
Niesamowity występ najlepszej orkiestry wszech czasów, za co wielkie DZIĘKUJĘ !!!
Izabela 05.12.2022 09:51
Mikołajkowy koncert Łomiankowskiej Orkiestry Kameralnej z Hanką Rybką
Łomianki, 04.12.2022
Centrum Kultury w Łomiankach

Polecane z kategorii koncert