Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

Mikołajkowy koncert Spin

koncert

Mikołajkowy koncert Spin

Mikołajkowy koncert Spin - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Mikołajkowy koncert KTT SPIN w WCK

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN zaprasza na wyjątkowy, mikołajkowy koncert taneczny 7 grudnia na godz. 17:30 do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Prócz pokazów tanecznych na małych widzów czekać będzie św. Mikołaj.

Po zeszłorocznym sukcesie koncertu SPIN w swoim jubileuszowym roku działalności postanowił po raz kolejny zaprosić dzieci wraz z rodzicami na mikołajkowe show taneczne. W tym roku klub działający w Wodzisławskim Centrum Kultury obchodzić będzie swoje 40-lecie. W programie mikołajkowego koncertu znajdą się prezentacje najnowszych choreografii małych i dużych formacji, niespodzianki oraz spotkanie ze św. Mikołajem.

Serdecznie zapraszam 7 grudnia do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Okres świąteczny jest wspaniałym czasem, pełnym magii i rodzinnej atmosfery. Cieszymy się, że możemy świętować ten czas wspólnie z naszą wspaniała publicznością – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK.

KTT SPIN specjalizuje się zarówno w tańcach latynoamerykańskich jak i standardowych. Bierze udział w przeglądach i festiwalach tańca, mistrzostwach Polski, Europy i świata. Instruktorami klubu są Elżbieta Lasocka, Sebastian Lasocki , Artur Fojcik i Paulina Adamczak-Fojcik . Grupy specjalizują się zarówno w formacyjnym tańcu latynoamerykańskim jak i w tańcach standardowych. Klub działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od 40 lat. Jest corocznym gospodarzem Wodzisławskiej Gali Tanecznej MIX. Swoje umiejętności prezentuje publiczności podczas swoich koncertów tanecznych oraz w trakcie miejskich imprez plenerowych. Najważniejszym wyzwaniem jest jednak coroczny udział w Mistrzostwach Polski Formacji Tanecznych Polskiego Towarzystwa Tanecznego, którego SPIN jest licencjonowanym członkiem. Wszystkie szczegółowe informacje na temat klubu oraz samego koncertu znajdują się na stronie WCK www.wck.wodzislaw-slaski.pl

Bilety w cenie 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy dla dzieci) dostępne w kasie WCK oraz online..

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Mikołajkowy koncert Spin

bardzo mi się podobało
10.12.2022 21:44
Wspaniała impreza taneczna.
Ula 08.12.2022 08:45
Byli super !
Malwina 08.12.2022 08:38

Polecane z kategorii koncert