Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Mili Morena - Touch Of Love

koncert

Mili Morena - Touch Of Love

Mili Morena - Touch Of Love - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

MILI MORENA Touch Of Love
Czerpiąc z głębokich pokładów piękna i emocji, które z biegiem lat wytworzyła muzyka jazzowa, Mili Morena łączy elementy europejskiej muzyki artystycznej i afroamerykańskiej tradycji muzyki improwizowanej z elementami lokalnych tradycji muzycznych z całego świata. Wybrany repertuar utworów interpretowany przez Artystkę zmysłowo i celnie, to śpiew u źródeł, ona użycza mu swej inteligencji i głębi.
W programie klasyka i tradycja utworów jazzowych. Autorski recital Artystki prezentowany jest w językach angielskim i hiszpańskim. Możemy w nim usłyszeć m.in.: All of me, Blue Moon, Desafinado, Dream a Little Dream of Me, Meditation, At last, Quizas.

Mili Morena – wokal
Jarosław Kaganiec – fortepian

MILI MORENA
Piosenkarka, tancerka
Artystka charyzmatyczna o ugruntowanej pozycji, oryginalnym głosie i urodzie, mówiącą własnym językiem artystycznym. Z wykształcenia tancerka z zamiłowania wokalistka. Urodziła się i wychowała w Hawanie, całe jej dzieciństwo przesiąknięte było gorącymi latynoamerykańskimi rytmami. Można byłoby rzec, że cała Mili jest rytmem i muzyką! Kompilacją słońca, plaży i karaibskiej kobiecej energii. Zarówno w tańcu, jak i muzyce Mili Morena łączy ze sobą różne style: salsa, bolero, cha cha cha, jazz. Współpracowała z wieloma polskimi gwiazdami: Ewą Bem, Basią Trzetrzelewską, Marylą Rodowicz, Rudi Szubertem. Koncertowała z orkiestrami: eM Band, Milan Orkiestra. Występowała w Polsce i zagranicą samodzielnie układając repertuar i choreografię swoich występów. Była zapraszana na liczne festiwale w Polsce, Niemczech, Ukrainie. Obecnie koncertuje z własnym zespołem, a także jako solistka realizuje wyszukane projekty artystyczne w kooperacji z czołowymi muzykami sceny polskiej.

JAROSŁAWA KAGANIEC
Muzyk, kompozytor, aranżer
Pianista i kompozytor zajmujący się muzyką jazzową, improwizowaną i klasyczną. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale instrumentalnym w klasie prof. Juliana Gembalskiego, ukończył również mistrzowskie kursy w Lubece i Kolonii. Koncertował na wielu scenach w Polsce i za granicą. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt płyt w tym jedną złotą. Współpracował z Piwnicą pod Baranami, Teatrem Starym, Andrzejem Sikorowski, Aidą, Max Klezmer Band i wieloma innymi zespołami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Mili Morena - Touch Of Love


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert