koncert

„Miłość ci wszystko wybaczy”

koncert

„Miłość ci wszystko wybaczy”

„Miłość ci wszystko wybaczy” - Bilety na koncert

Koncert przeniesie publiczność do przedwojennej Warszawy, do kawiarenki przy ulicy Foksal 17 – Cafe Bodo. Była ona pomysłem legendarnego polskiego śpiewaka i doprawdy posiada wyjątkową atmosferę – przenosi w czasy wypełnione muzyką, dowcipem, elegancją. Bywają tam polskie znakomitości, gra orkiestra, a my jesteśmy świadkami spotkania samego Eugeniusza Bodo z Hanką Ordonówną. Nie tylko śpiewają swoje największe przeboje tamtego okresu, m.in. tytułowe „Miłość ci wszystko wybaczy", „Całuję twoją dłoń, madame", „Umówiłem się z nią na dziewiątą" czy „Na pierwszy znak", ale także rozmawiają, przekomarzają się, dowcipkują. Wszystko to przy zapachu kawy, wśród szali boa, kapeluszy i fraków. W czarowną atmosferę międzywojennej Polski wprowadzą znakomici artyści, w rolach głównych wystąpią absolwenci wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy: Emilia Czekała śpiewać będzie głosem Ordonki, Tadeusz Seibert wcieli się w Bodo, zaś sentymentalne dźwięki dostarczy Zespół Kameralny Orkiestry im. Johanna Straussa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje „Miłość ci wszystko wybaczy”

super występ
Przepiękny koncert. Bardzo przyjemnie było usłyszeć znowu te piosenki w tak doskonałym wykonaniu.
Jestem bardzo zadowolona i polecam innym. Warto przenieść się w inny świat, świat dobrej piosenki i dobrze się bawić. Na koncert przyjechałam z Płocka.
Super, niesamowite przedstawienie rozmowy wplecione sprytnie. Orkiestra kameralna brawo. Cudownie było cofnąć się w czasie.
Występ udany Artyści stworzyli przyjemną atmosferę Bardzo przystępna cena biletów Momentami orkiestra zagłuszała śpiewających, ale gdy pokazali Oni swoje możliwości głosowe, to było dobrze A do wykonujących: uwaga na włączone mikrofony przed rozpoczęciem koncertu- dobrze, że publiczność usłyszała tylko taki tekst:) Zapraszamy do Włocławka częściej:)
Fantastyczny spektakl. Polecam dla starszych i młodszych.

Polecane z kategorii koncert