koncert

„Miłość ci wszystko wybaczy”

koncert

„Miłość ci wszystko wybaczy”

„Miłość ci wszystko wybaczy” - Bilety na koncert

Koncert przeniesie publiczność do przedwojennej Warszawy, do kawiarenki przy ulicy Foksal 17 – Cafe Bodo. Była ona pomysłem legendarnego polskiego śpiewaka i doprawdy posiada wyjątkową atmosferę – przenosi w czasy wypełnione muzyką, dowcipem, elegancją. Bywają tam polskie znakomitości, gra orkiestra, a my jesteśmy świadkami spotkania samego Eugeniusza Bodo z Hanką Ordonówną. Nie tylko śpiewają swoje największe przeboje tamtego okresu, m.in. tytułowe „Miłość ci wszystko wybaczy", „Całuję twoją dłoń, madame", „Umówiłem się z nią na dziewiątą" czy „Na pierwszy znak", ale także rozmawiają, przekomarzają się, dowcipkują. Wszystko to przy zapachu kawy, wśród szali boa, kapeluszy i fraków. W czarowną atmosferę międzywojennej Polski wprowadzą znakomici artyści, w rolach głównych wystąpią absolwenci wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy: Emilia Czekała śpiewać będzie głosem Ordonki, Tadeusz Seibert wcieli się w Bodo, zaś sentymentalne dźwięki dostarczy Zespół Kameralny Orkiestry im. Johanna Straussa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: „Miłość ci wszystko wybaczy”

super występ
Przepiękny koncert. Bardzo przyjemnie było usłyszeć znowu te piosenki w tak doskonałym wykonaniu.
Jestem bardzo zadowolona i polecam innym. Warto przenieść się w inny świat, świat dobrej piosenki i dobrze się bawić. Na koncert przyjechałam z Płocka.
Super, niesamowite przedstawienie rozmowy wplecione sprytnie. Orkiestra kameralna brawo. Cudownie było cofnąć się w czasie.
Występ udany Artyści stworzyli przyjemną atmosferę Bardzo przystępna cena biletów Momentami orkiestra zagłuszała śpiewających, ale gdy pokazali Oni swoje możliwości głosowe, to było dobrze A do wykonujących: uwaga na włączone mikrofony przed rozpoczęciem koncertu- dobrze, że publiczność usłyszała tylko taki tekst:) Zapraszamy do Włocławka częściej:)
Fantastyczny spektakl. Polecam dla starszych i młodszych.

Polecane z kategorii koncert