koncert

Miss Earth Poland

koncert

Miss Earth Poland

Miss Earth Poland - Bilety na koncert

Już w sprzedaży! Bilety VIP na Miss Earth Poland 2018 - galę finałową polskiej edycji jednego z największych konkursów piękności na świecie.
14 pięknych Polek. Wyjątkowe kreacje od czołowych projektantów. Koncert Mateusza Ziółko i Kasi Dereń. Show w wykonaniu uczestników "Tańca z Gwiazdami". Bankiet i afterparty po finale!

Już 6 września w Teatrze Capitol w Warszawie zostanie wybrana zwyciężczyni Miss Earth Poland, która będzie reprezentować nasz kraj na światowym finale Miss Earth na Filipinach.

Piękne finalistki zaprezentują się w kreacjach koktajlowych, kostiumach kąpielowych i sukniach wieczorowych.

Organizatorzy zapewnili dla Gości gali wyjątkową oprawę artystyczną. Muzycznymi gwiazdami wieczoru będą:
- Mateusz Ziółko, jeden z najpopularniejszych obecnie artystów w Polsce, pianista, zwycięzca The Voice of Poland, gwiazda nowej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”,
- Kasia Dereń, jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek, obdarzona wielkim głosem. Finalistka The Voice of Poland, występowała na topowych scenach z czołowymi muzykami.

Galę uświetni pokaz tańca towarzyskiego z udziałem znanych z telewizyjnego show „Taniec z Gwiazdami” Janji Lesar oraz Krzysztofa Hulboja.

Organizatorami polskiej edycji konkursu Miss Earth są Francys Barraza Sudnicka - polsko-wenezulska miss i modelka, finalistka Miss Earth, Miss Universe, Miss Tourism oraz Łukasz Czarnecki - finalista mistrzostw świata i Polski w tańcach towarzyskich, uczestnik 10 edycji "Tańca z Gwiazdami".

Miss Earth to jeden z najbardziej prestiżowych i znaczących międzynarodowych konkursów piękności na świecie; odbywa się od 2001 roku w Manili na Filipinach.

Priorytetami, jakimi kierują się organizatorzy oraz uczestnicy konkursu, są wspieranie odnowy środowiska naturalnego, promowanie świadomości ekologicznej, pomoc ubogim oraz wzmacnianie poczucia wspólnoty w celu dbania o Ziemię.

Co roku w finale Miss Earth bierze udział 90 uczestniczek z całego świata. Zwyciężczyni Miss Earth staje się ambasadorką kampanii na rzecz ochrony środowiska na całym świecie.

Motto „Beauties for a cause” (pl. „Piękno z przesłaniem„) nawiązuje do naszej misji, którą jest odkrywanie prawdziwego kobiecego piękna – nie tylko zewnętrznego, ale także tego, które kryje w sobie każda kobieta.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Miss Earth Poland

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert