Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

18. Moc Gór Festiwal

koncert

18. Moc Gór Festiwal

18. Moc Gór Festiwal - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy serdecznie do Zakopanego na 18. MOC GÓR FESTIWAL, który w tym roku odbędzie się w dniach 16-18 grudnia 2022 r.

Spotkamy się pod Tatrami u progu zimowego sezonu, więc w programie nie może zabraknąć spotkań ze skialpinistami, tymi eksplorującymi Tatry czy Alpy jak Miroslav Peťo, czy też tymi, którzy zjeżdżają na nartach z ośmiotysięczników - Bartek Ziemski zaprosi nas w góry najwyższe, na Broad Peak i Gasherbrum II, by opowiedzieć o swoim zjeździe na nartach z tych dwóch ośmiotysięczników.

Dla tych, którzy celują w nieco mniej ekstremalne narciarskie doznania, mamy rozmowy o skituringu – z ludźmi, którzy są bezapelacyjnie ekspertami w tym temacie, Anną Figurą i Wojtkiem Szatkowskim.

Monika Witkowska – druga Polka na K2 po Wandzie Rutkiewicz – opowie o swojej ekspedycji, a Maciek Ciesielski przedstawi wspinaczkę alpejską „light & fast” i big-wallową od strony praktycznej.

  1. MOC GÓR FESTIWAL to oczywiście także wielkie święto filmu górskiego. W tym roku zapraszamy do obejrzenia ponad dwudziestu produkcji, z których część pojawi się na dużym ekranie w Polsce po raz pierwszy, a część z nich ma już pokaźną kolekcję nagród zebranych na najważniejszych festiwalach filmów górskich na świecie.

MOC GÓR nie przemija! Do zobaczenia zatem w Zakopanem!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: 18. Moc Gór Festiwal


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert