koncert

Monika Borzym - W stylu Retro

koncert

Monika Borzym - W stylu Retro

Monika Borzym - W stylu Retro - Bilety na koncert

Monika Borzym - W stylu Retro | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Charyzmatyczna wokalistka jazzowa Monika Borzym spotka się Państwem w bardzo intymnych okolicznościach i zaśpiewa zapomniane, przepiękne przedwojenne piosenki autorstwa wybitnych kompozytorów i poetów, takich jak Julian Tuwim, Henryk Wars czy Marian Hemar. Przy pianinie zasiądzie wspaniały Krzysztof Dys. Serdecznie zapraszamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Cudowny głos, wspaniały wieczór, ciekawe miejsce
świetny klub i koncert Moniki!
Świetny, klimatyczny klub w Wilanowie z dobrą akustyką idealnie pasował do tego kameralnego koncertu Moniki Borzym. Było super! Na pewno wrócę na kolejne.
Uroczy wieczór. Monika Borzym na luzie, pełna humoru i dystansu. I oczywiście dałaradę. Bardzo lubię atmosferę na Jej koncertach. Klub bardzo fajny, pełen dobrej energii i ludzi z pasją.
Rewelacja, u Moniki jak zwykle fantastyczne poczucie humoru, przepiękne w tekstach i aranżacji międzywojenne piosenki, znane bardziej i trochę mniej. Monika czarowała swoim głosem choć faktycznie ucisk na przeponę było trochę słyszalne. Miejsce OK jakby było gdzie zaparkować. Jest tak fatalnie z miejscami że po półgodzinnym szukaniu zmuszeni byliśmy do zaparkowania kilometr dalej
Świetny koncert w kameralnym miejscu

Polecane

Cleo

Cleo

(26)

najbliższe wydarzenie
12.08.2020 20:00

bilety od 30.00 PLN