koncert

Monika Borzym - W stylu Retro

koncert

Monika Borzym - W stylu Retro

Monika Borzym - W stylu Retro - Bilety na koncert

Charyzmatyczna wokalistka jazzowa Monika Borzym spotka się Państwem w bardzo intymnych okolicznościach i zaśpiewa zapomniane, przepiękne przedwojenne piosenki autorstwa wybitnych kompozytorów i poetów, takich jak Julian Tuwim, Henryk Wars czy Marian Hemar. Przy pianinie zasiądzie wspaniały Krzysztof Dys. Serdecznie zapraszamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Monika Borzym - W stylu Retro

Piękne, paɫacowe wnętrza i artyści ze znakomitym warsztatem. Niestety jakość dźwięku bardzo, bardzo mizerna, przez co śpiewane teksty byɫy zupeɫnie niezrozumiaɫe. Jeden gɫośnik typu "karaoke" to za maɫo na gɫos Pani Moniki i na cenę biletów. Duży żal do organizatora.
Pani Monika fantastyczna, doskonały kontakt z publicznością, wokal na najwyższym poziomie. Doznania muzyczne nie do pisania. Gratuluję występu. Natomiast akompaniator to mistrz w tym co robi, miło było patrzeć jak "wywija" na fortepianie.
Świetna wokalistka w scenerii pałacowej, ale z tragicznym nagłośnieniem. Organizatorzy powinni przeprosić i zadośćuczynić zarówno pani Monice Borzym, jak i publiczności.
Niestety, jestem zawiedziona. Nagłośnienie było tragiczne. Pani Monika ma piękny głos, ale niestety nie można było zrozumieć co śpiewa. Fortepian, saksofon coś wspaniałego. Dla organizatorów ogromy minus.
Pani Monika jak zawsze wspaniała, jednak cały czar prysł, gdy mikrofon i głośnik nie dały rady. Nagłośnienie było fatalne, dziwny podzwięk z mikrofonu, ciężko było zrozumieć mówione słowa artysty, a tym bardziej śpiewane.
Fantastyczny głos i przepiękne wykonanie przedwojennych szlagierów.
EwaPaprocka 28.09.2020 08:28
Cudowny głos, wspaniały wieczór, ciekawe miejsce
świetny klub i koncert Moniki!
Świetny, klimatyczny klub w Wilanowie z dobrą akustyką idealnie pasował do tego kameralnego koncertu Moniki Borzym. Było super! Na pewno wrócę na kolejne.
Uroczy wieczór. Monika Borzym na luzie, pełna humoru i dystansu. I oczywiście dałaradę. Bardzo lubię atmosferę na Jej koncertach. Klub bardzo fajny, pełen dobrej energii i ludzi z pasją.
Rewelacja, u Moniki jak zwykle fantastyczne poczucie humoru, przepiękne w tekstach i aranżacji międzywojenne piosenki, znane bardziej i trochę mniej. Monika czarowała swoim głosem choć faktycznie ucisk na przeponę było trochę słyszalne. Miejsce OK jakby było gdzie zaparkować. Jest tak fatalnie z miejscami że po półgodzinnym szukaniu zmuszeni byliśmy do zaparkowania kilometr dalej
Świetny koncert w kameralnym miejscu

Polecane z kategorii koncert