koncert

Monika Mariotti - Spaghetti Poloneze

koncert

Monika Mariotti - Spaghetti Poloneze

Monika Mariotti - Spaghetti Poloneze - Bilety na koncert

Tak! Kup bilet na niezwykłe wydarzenie - Włoski Bal w Małej Wsi!
Słoneczna Italia jeszcze nigdy nie była tak blisko, włoska przygoda stoi przed nami!
Kto nas tam zabierze?

Monika Mariotti - aktorka, która wystąpi ze swoim recitalem największych włoskich hitów pt. "Spaghetti Poloneze". Wraz z zespołem przeniesie Was na włoską ziemię i poprowadzi wycieczkę od Neapolu po Wenecję, od Sycylii po Rzym!

Marek Sierocki - jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich DJ'ów, znany z Teleexpresu oraz Radio VOX FM, gdzie od lat przygotowuje składanki największych hitów, również włoskich. Wprowadzi nas w fantastyczną, taneczną zabawę do rytmów Italo Disco!

Robert Ziemkiewicz i Zbigniew Paluch - szefowie kuchni w Małej Wsi, przygotują dla wszystkich uczestników niezwykły bufet włoskich dań i przekąsek - spróbujecie najlepszych włoskich klasyków oraz odkryjecie wiele ciekawych nowości kulinarncyh jednej z najlepszych kuchni świata!

Łukasz Birek - menadżer restauracji Stara Wozownia dobierze dla nas nieodłączny element włoskiej imprezy, czyli wino - białe i czerwone prosto z Italii.

Cena za ten niezwykły bankiet to tylko 279 zł za osobę!( w cenę wchodzi bilet na przedstawienie, udział we włoskim bankiecie, impreza taneczna z Markiem Sierockim)
Już dziś zakup bilet dla Ciebie i Twoich bliskich - zabierz ich w niezwykłą podróż do Włoch!
Czekamy na Twoją wizytę!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Monika Mariotti - Spaghetti Poloneze

Ogólnie miły wieczór!

Polecane z kategorii koncert