koncert

Moore Plays Moore - Gary Moore Tribute Band feat. Jack Moore

koncert

Moore Plays Moore - Gary Moore Tribute Band feat. Jack Moore

Moore Plays Moore - Gary Moore Tribute Band feat. Jack Moore - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Gary Moore to legenda brytyjskiej muzyki gitarowej. Spod jego palców wyszły takie perełki jak Still got the blues, Parisienne walkways czy rockowy After the war.
Jack Moore jest młodym niebywale utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec, Garry Moore, z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack More grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne.
Łukasz Gorczyca, basista, kompozytor, znany jest ze współpracy z najwybitniejszymi i najbardziej charyzmatycznymi muzykami polskimi i zagranicznymi. Koncertował i nagrywał w większości krajów Europy, USA i Azji z takimi artystami, jak Wheatbread Johnson, Griff Hamlin, Patsy Gamble, Barry Richman, Alvon Johnson, Keith Thompson, Rob Tognoni, Risto Toppola, Terry Man, Chuck Frazier, Kellie Rucker, Billy Hamilton, Chaz de Paolo, Alex Rossi, Grainne Duffy, Ian Sands Blues Band, Krissy Matthews, Dave Ellis Blues Band, Andy Egert, Janet Robin, Wojciech Korda, Leon Hendrix, Noel Coutts i innymiObok Moore′a i Gorczycy pojawią się również Tomek Dominik, jeden z najbardziej wziętych perkusistów sesyjnych, grywający z Chazem de Paolo, Leonem Hendrixem, Renatą Przemyk, Homo Twistem, Pudelsami i Tiltem. Bardzo często można oglądać go w składzie Gorczycy.
Gitarę solową w tym projekcie będzie reprezentował Bogdan Topolski, pochodzący z Suwałk muzyk, kompozytor, producent, nauczyciel..Wokalnie, z utworami legendy brytyjskiej muzyki Gary′ego Moore′a, zmierzy się Szymon Pejski, pochodzący z Łodzi wokalista i multiinstrumentalista, który solidne muzyczne wykształcenie zdobył w londyńskiej Vocaltec Actontown. Wiele osób pamięta go zapewne z programu Mam Talent gdzie występował jako członek zespołu SteamLove.• Jack Moore - gitary• Szymon Pejski - wokal• Bogdan Topolski - gitary• Łukasz Gorczyca - bas. oraz Tomek Dominik - perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Moore Plays Moore - Gary Moore Tribute Band feat. Jack Moore

Piękny koncert. Do dziś brzmi mi w uszach głos wokalisty i dźwięki gitary. Płyta przez 2 dni odsłuchana kilka razy.
Krysiahaj 13.03.2022 19:06
Kawał dobrej muzyki.Muzycy,klimat.....szacun👍
Daniel 12.03.2022 15:41
Koncert świetny. Płyta nie oddaje tego co było podczas występu.
Ewela 12.03.2022 11:27
Bardzo dobry występ. Nagłośnienie niezłe, ale mogło być jeszcze lepiej, więcej basu.
jimi1973 12.03.2022 08:35

Polecane z kategorii koncert