koncert

Muniek Staszczyk i Przyjaciele

koncert

Muniek Staszczyk i Przyjaciele

Muniek Staszczyk i Przyjaciele - Bilety na koncert

Muniek i Przyjaciele to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka” Staszczyka, lidera formacji T. Love. W koncertach towarzyszą Muńkowi: Cezariusz Kosman – gitara akustyczna oraz Janek “Jahlove” Pęczak – gitara akustyczna.

Muniek i Przyjaciele wyruszyli w trasę jesienią roku 2018. Początkowo, projekt ten miał być tylko chwilową odskocznią od głośnego, rockowego grania. Muniek chciał pograć z mniejszym aparatem wykonawczym, w nieco mniejszych, kameralnych salach. Ogromny sukces tego początkowo skromnego przedsięwzięcia spowodował jednak, że 05 marca 2021 odbyła się premiera płyta live. To album dokumentujący ponad 60 koncertów, podczas których zespół objechał całą Polskę występując zarówno w małych klubowych salach, w teatrach, na Stadionie Narodowym oraz na scenach krajowych letnich festiwali.
Program koncertów jest wypadkową różnych projektów artystycznych Muńka, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych wokalisty, zawiera też przeboje z najnowszej solowej płyty Artysty „Syn miasta”.

Zygmunt Staszczyk, współzałożyciel i lider formacji T.Love, urodził się w 1963 roku w Częstochowie. Tam ukończył IV LO. Kilka lat później został absolwentem polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Początkowo działał w zespole Atak, przekształconym w Opozycję.
W 1982 roku wraz z Januszem Knorowskim, Dariuszem Zającem i Jackiem Wudeckim założył zespól T.Love. Do 1987 roku grupa funkcjonowała pod nazwą Teenage Love Alternative. Największe przeboje z tego okresu to "Garaż" (1984), "IV LO" (1985) i "Autobusy i tramwaje" (1988).
W 1989 roku Staszczyk wyjechał do Anglii, a zespół zawiesił działalność. Do Polski wrócił w 1991 roku, reaktywował zespół, w którym ze starego składu pozostał tylko on sam. Kolejne albumy z nowymi muzykami przynoszą zespołowi ogromną popularność: „Pocisk Miłości” (1991) z utworem Warszawa, „Dzieci rewolucji” (1992) – z utworem King, I Love you (1994) „Prymityw” (1994), „Chłopaki nie płaczą” (1997), „Antyidol” (1999), „Model 01” (2001) z utworami Nie, nie, nie, Ajrisz, „Old is Gold” z piosenką Lucy Phere. Ostatni jak dotąd studyjny album T.Love pt. „T.Love” ukazał się w 2016 roku. Po zagraniu ogromnej pożegnalnej trasy koncertowej, z końcem 2017 roku zespół T.Love na kilka lat zawiesił działalność. W październiku 2019 roku ukazuje się solowy album Muńka Staszczyka "Syn miasta” ze znakomicie przyjętą piosenką pt. „Pola”. Tego samego roku ukazała się znakomita biografia Muńka pt. „King”, autorstwa Rafała Księżyka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

21.02.2022, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Muniek Staszczyk i Przyjaciele

Niedzielny koncert Muńka Staszczyka był wspaniały, pełen wzruszeń i pozytywnej energii. To artysta o wielkiej wrażliwości i ogromnym talencie.
Koncer super,bylo kameralnie , pełen relaks, same pozytywne emocje
Magdalena 18.10.2021 18:34
Super koncert klimatyczny polecam
Anna 18.10.2021 14:05
Jak zawsze świetnie
Agnieszka 18.10.2021 10:11
Bardzo fajny koncert, akustyczny co prawda ale I Tak Milo bylo powspominac
Moni 18.10.2021 09:03
Zabawa wspaniałą, ale stanowczo za krótko tylko 1.5 godziny z bisami
Asia 18.10.2021 08:49
Super energia i fantastyczny jak zawsze Muniek
Przewspaniały koncert, gorąca atmosfera stworzona przez Munka, Cezarego i Janusza z publicznością. Grupa przyjaciół na zabawie.
mimo, że zabawa była bardzo OK, to brzmienie gitar jak dla mnie na średnim poziomie, a czas koncertu NIECAŁA GODZINA!!!! to jakiś mały żart organizatorów za taką cenę Widząc po frekwencji chyba ludzie sie spodziewali..... Dzień później Neonówka..... SUPER. zjedli Muńka bez zagryzania (z całym szacunkiem dla Muńka)
Dobry koncert
Emocje super, koncert fantastyczny! Sala piękna, ale brakuje klimatyzacji lub po prostu lepszej wentylacji w Sali Wielkiej Dwora Artusa.
Muniek w formie, jak zawsze. Cieszę się, że mogłam być na tym koncercie.
Super koncert,w bardzo klimatycznym miejscu. Muniek jak zawsze w formie, śpiewał kilka nowych utworów, ale też znane kawałki T.LOVE. Organizacja koncertu bez zarzutu. Polecam
Świetny koncert, Muniek w doskonałej formie. Polecam gorąco.
Klasa ,sama w sobie
bogsta9 12.05.2019 00:01
Fajny klimat koncertu klubowego, miła obsługa Underground Pub
Byłem z kolegą, bardzo nam się podobało.
Muniek👍Teatr Letni👍
Jak zwykle, zajebiście :)
INOMUNIEK 03.12.2018 15:59
ŚWIETNY KONCERT W KAMERALNEJ ATMOSFERZE!!!
Bardzo udany koncert w miłej atmosferze.
Świetny koncert, nowe akustyczne brzmienie. Muniek jest wielki, a nie gwiazdorzy. Mądre teksty+muza -jak to u Muńka, a w bisie nie jeden ,a kilka utworów.
Super koncert, atmosfera the best
Małgosia 30.11.2018 09:50
Super kameralny występ. Nastrój Ok muzyka jak zawsze świetna Bravo Muniek i chłopaki
świetny kocert jestem zadowolona
Wszystko ok wspaniała atmosfera stare dobre przeboje , nowe też bez zastrzeżeń polecam
Bardzo fajny koncert, w klimatycznej aranżacji. Super energia Munka, widać, że daje serducho ze sceny, a nie odhacza kolejny punkt do końca trasy. Dziękuję serdecznie za to serducho najbardziej!
Przyjaciel z Inowrocławia 30.11.2018 09:03
Super koncert !!! Zachęcam do pójścia !!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert