koncert

Muzyczne Babie Lato

koncert

Muzyczne Babie Lato

Muzyczne Babie Lato - Bilety na koncert

Lucas Laufen
(Australia)
Trzy lata temu Lucas Laufen postanowił odmienić swoje życie o 180 stopni – przeniósł się ze swojego spokojnego, nadmorskiego miasteczka w Australii do Berlina. Od wydania debiutanckiej EP „Goodbye” w 2016 roku zagrał ponad 80 koncertów po całej Europie, budując przy okazji grupę swoich oddanych fanów.
Muzyka Lucasa Laufena sprawia, że zatrzymujemy się na chwilę i oddychamy. Ponure falsetowe melodie łączą się tu z lśniącą gitarą. To „nadmorska poezja z dzikiej wyobraźni Australijczyka”.
Ten brodacz śpiewa o smutku, izolacji, wolności i wspomnieniach. Czaruje! I sprawie, że na chwilę ostro zwalniamy...
Muzyka: https://www.youtube.com/watch?v=sFuUcLbfT0k&feature=youtu.be, https://www.youtube.com/watch?v=SUoDQLvyTVQ&feature=youtu.be

Ragnar Ólafsson (Islandia / singer-songwriter)

To wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal.

Najbardziej znanym z jego grup jest Árstíðir, z którymi wydał cztery albumy studyjne (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii) i koncertował w ponad 30 krajach. Ragnar jest też od niedawna w Sólstafir, światowej gwieździe muzyki metalowej…

Artysta napisał też muzykę do kilku filmów.

W 2016 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer-songwriter, folk, country.

Ragnar Ólafsson przyleci do Polski na krótką, solową trasę koncertową. Promować będzie debiutancki album „Urges”, który zebrał bardzo pozytywne recenzje w prasie muzycznej.

Zagra też kilka nowych utworów, która pojawią się na drugiej płycie, której premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2020 roku.

Kathia

To 18-letnia songwriterka z Poznania, która dysponuje wyjątkowym, oryginalnym głosem. Sama pisze muzykę i teksty. Młoda wokalistka jest na samym początku swojej artystycznej drogi. Podczas koncertów gra na gitarze i pianinie. No i pięknie śpiewa! Jak na swój wiek komponuje bardzo dobre utwory i pisze dobre teksty – zarówno po polsku, jak i po angielsku.

Kathia jest przed wydawniczym debiutem. Jej muzykę można na razie znaleźć tylko na platformie Spotify. Jak wspominaliśmy, to dopiero początek. Wierzymy, że długiej, ciekawej artystycznie drogi…

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Muzyczne Babie Lato

Świetnie zorganizowana impreza z zachowaniem wymaganych zasad. Leżaki i stoliki oraz poczęstunek, bardzo miło i kameralnie Wspaniali, wykonawcy. Prosimy o więcej takich imprez
Super koncert, Katia najlepsza!

Polecane z kategorii koncert