koncert Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze

Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - Gala Operetkowa

koncert Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze

Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - Gala Operetkowa

Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - Gala Operetkowa - Bilety na koncert

GALA OPERETKOWA - czyli arie, duety z operetek znanych i lubianych: Zemsta nietoperza, Wesoła Wdówka, Ptasznik z Tyrolu, Księżniczka Czardasza, Kraina Uśmiechu, Baron Cygańskie i wiele innych!

Wykonawcy:
Liza Wesołowska - sopran
Tomasz Maleszewski - tenor
Ivan Zhukov - fortepian

Muzyczne rejsy to już legenda wrocławskiej Odry. Odbywają się na pokładzie Statku Rusałka nieprzerwanie od 5 lat w okresie letnim, a organizowane są przez Teatr Scena Kamienica. Podczas 2-5-godzinnych wydarzeń wybrzmiewają największe przeboje muzyki operowej, operetkowej, musicalowej w znakomitych wykonaniach solistów śpiewaków i instrumentalistów, przy lampce wina i opowieściach przewodników.

Prosimy o zabranie na rejs cieplejszych okryć oraz peleryn przeciwdeszczowych. Informujemy, że rejsy odbywają się także w przypadku deszczu. W razie ekstremalnych warunków pogodowych rejsy zostaną przeniesione na inny termin. Prosimy o obecność na 10 min przed planowaną godziną rozpoczęcia rejsu.

Informujemy, że wydarzenia odbywają się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i rozporządzeniami Rządu w oparciu o stan epidemii w Polsce. Prosimy o śledzenie aktualnych informacji i aktualizacji komunikatów.

Miejsce zbiórki: Przystań Amfiteatralna | Bulwar Xawerego Dunikowskiego we Wrocławiu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - Gala Operetkowa

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert