koncert Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze

Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - W rytm Czardasza

koncert Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze

Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - W rytm Czardasza

Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - W rytm Czardasza - Bilety na koncert

W RYTM CZARDASZA - czyli słynne węgierskie czardasze śpiewane i instrumentalne z operetek Kalmana, Lehara, Raymonda i innych

Wykonawcy:
Sylwia Frączek - sopran
Tomasz Maleszewski - tenor
Natalia Zhukova - skrzypce
Ivan Zhukov - fortepian

Muzyczne rejsy to już legenda wrocławskiej Odry. Odbywają się na pokładzie Statku Rusałka nieprzerwanie od 5 lat w okresie letnim, a organizowane są przez Teatr Scena Kamienica. Podczas 2-5-godzinnych wydarzeń wybrzmiewają największe przeboje muzyki operowej, operetkowej, musicalowej w znakomitych wykonaniach solistów śpiewaków i instrumentalistów, przy lampce wina i opowieściach przewodników.

Prosimy o zabranie na rejs cieplejszych okryć oraz peleryn przeciwdeszczowych. Informujemy, że rejsy odbywają się także w przypadku deszczu. W razie ekstremalnych warunków pogodowych rejsy zostaną przeniesione na inny termin. Prosimy o obecność na 10 min przed planowaną godziną rozpoczęcia rejsu.

Informujemy, że wydarzenia odbywają się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i rozporządzeniami Rządu w oparciu o stan epidemii w Polsce. Prosimy o śledzenie aktualnych informacji i aktualizacji komunikatów.

Miejsce zbiórki: Przystań Amfiteatralna | Bulwar Xawerego Dunikowskiego we Wrocławiu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje Muzyczne Rejsy Statkiem po Odrze - W rytm Czardasza

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert