Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Muzyczne retro show: złote przeboje lat 20. i 30. | Artes Ensemble w SDK

koncert

Muzyczne retro show: złote przeboje lat 20. i 30. | Artes Ensemble w SDK

Muzyczne retro show: złote przeboje lat 20. i 30. | Artes Ensemble w SDK - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

MUZYCZNE RETRO SHOW: ZŁOTE PRZEBOJE LAT 20. i 30.” zespołu Artes Ensemble

MUZYCZNE RETRO SHOW: ZŁOTE PRZEBOJE LAT 20. i 30." zespołu Artes Ensemble , to jedyny taki w Polsce i na świecie szalenie widowiskowy, kostiumowy koncert w komediowym stylu, z nutką osobistego wzruszenia, złożony z polskich przebojów starego kina, szlagierów rewiowych i kabaretowych dwudziestolecia międzywojennego, skrzący się żarliwym blaskiem srebrnego ekranu, eleganckich kreacji, lśniących pereł, zalotnych spojrzeń z za wachlarzy i pięknych futer w stylu artystycznej bohemy lat 20. i 30.
Zespół Artes Ensemble zabierze Państwa w ekscytującą podróż "muzycznym wehikułem czasu" do wspaniałych lat 20. i 30. ubiegłego wieku, wprost na spotkanie z największymi gwiazdami polskiego przedwojennego kina, rewii i kabaretu, z ich najsłynniejszymi, wiecznie młodymi przebojami.
KOCHANI, to niepowtarzalna okazja, by zaśpiewać je razem z zespołem Artes Ensemble.

Zafundujcie sobie podróż "muzycznym wehikułem czasu" w głąb Swojego rozśpiewanego serca

Podczas "MUZYCZNEGO RETRO SHOW: ZŁOTE PRZEBOJE LAT 20. i 30." zespołu Artes Ensemble poznacie Państwo smak prawdziwej miłości w przebojach Hanki Ordonówny, zatańczycie charlestona z Zulą Pogorzelską, zachwycicie się czarem wspaniałych kobiet, wytwornie otulonych w perły i futra wraz z Eugeniuszem Bodo, razem z Mieczysławem Foggiem ucałujecie dłonie i porwiecie do namiętnego tanga najpiękniejsze damy cudownych lat 20. i 30.ubiegłego stulecia, powrócicie w zaczarowany świat baśni z Tolą Mankiewiczówną i Aleksandrem Żabczyńskim, dowiecie się czy warto kochać w taką noc oraz jakie są konsekwencje posiadania czterech nóg, wraz z Adolfem Dymszą i "śmietanką" polskich gwiazd starego kina wszyscy razem zawołacie radosne "hip hip hurra!!!" w przedwojennym przeboju "Na cześć młodości" –
przyjemnie kołysząc się wśród fal.

Uruchamiając na ponad 100 minut "muzyczny wehikuł czasu" dostarczymy Państwu wielu pięknych osobistych wzruszeń i wybornej zabawy w wykonaniu: znanych i uznanych śpiewaków operowych o międzynarodowej renomie oraz duetu wirtuozów instrumentalistów wiolonczelistki i pianisty zespołu Artes Ensemble.

W PROGRAMIE widowiskowego koncertu "MUZYCZNE RETRO SHOW: ZŁOTE PRZEBOJE LAT 20. i 30." w stylowych wykonaniach artystów zespołu Artes Ensemble usłyszycie Państwo: niezapomniane przeboje Hanki Ordonówny „Miłość ci wszystko wybaczy" czy "Na pierwszy znak", szlagiery Zuli Pogorzelskiej „Ja się boję sama spać" i pierwszy w Polsce "Zula-Charleston"; wielkie przeboje pierwszego amanta polskiego przedwojennego kina – Eugeniusza Bodo "Już taki jestem zimny drań" z filmu "Pieśniarz Warszawy" czy "Umówiłem się z nią na dziewiątą" z filmu "Piętro wyżej"; wspaniały miłosny duet Toli Mankiewiczówny i Aleksandra Żabczyńskiego "Powróćmy jak za dawnych lat" z filmu "Manewry miłosne"; przepiękne klasyczne „Tango milonga" w stylowej interpretacji Mieczysława Fogga czy hymn "Na cześć młodości wszyscy razem" z filmu "Sportowiec mimo woli" śpiewany niegdyś przez "śmietankę" filmowych gwiazd z Adolfem Dymszą na czele oraz wiele innych zachwycających i lubianych po dziś dzień polskich przebojów dwudziestolecia międzywojennego, niezapomnianych szlagierów złotej ery polskiego kina.

"MUZYCZNE RETRO SHOW: ZŁOTE PRZEBOJE LAT 20. i 30." porywa wirtuozerią muzyków instrumentalistów, oczarowuje pięknem śpiewu operowych solistów, urzeka stylowym tańcem, i mistrzowską grą aktorską śpiewaków, zachwyca różnorodnością scenicznej akcji, feerią barwnych stylowych kostiumów, muzycznymi fajerwerkami oraz porywającymi do tańca największymi przebojami.

Całe widowisko koncertowe spięte jest błyskotliwą narracją z żartem i dobrym humorem, pozytywną energią i wysokiej klasy kulturą artystyczną występujących na scenie artystów.

Tylko z zespołem Artes Ensemble wyruszycie Państwo w magiczną podróż "muzycznym wehikułem czasu" do wspaniałych lat 20. i 30. ubiegłego wieku, wprost na spotkanie z największymi gwiazdami polskiego przedwojennego kina, rewii i kabaretu.

WYKONAWCY:
Zespół śpiewaków operowych i wirtuozów instrumentalistów
Artes Ensemble pod dyrekcją artystyczną Andrzeja Janaszka – pianisty wirtuoza, kameralisty, autora aranżacji muzycznych wszystkich utworów, zwycięzcy i laureata prestiżowych konkursów pianistycznych, festiwali muzycznych, chopinowskich stypendiów artystycznych, stypendysty Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w składzie:
sopran,/mezzosopran,
tenor,/ baryton,
wiolonczela, scenariusz i reżyseria, choreografia, pokaz multimedialny,

fortepian, aranżacje muzyczne, dyr, artystyczny zespołu
Cena biletu:
-> 80 zł bilet normalny
-> 65 zł bilet ulgowy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Muzyczne retro show: złote przeboje lat 20. i 30. | Artes Ensemble w SDK


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert