koncert

Muzyczny Świat Disney'a

koncert

Muzyczny Świat Disney'a

Muzyczny Świat Disney'a - Bilety na koncert

Niezwykłe widowisko edukacyjno - muzyczne, które zabierze dorosłych w podróż do czasów beztroskiej radości, a przed dziećmi odkryje niezwykły świat ponadczasowych bajek (nie tylko Disney’a) i magicznych instrumentów.

Najmłodsi otrzymają zatem możliwość podróży w czasie i odwiedzenia muzycznej wioski Smerfów, osady Gumisów, doliny Muminków, świata Toy Story, wycieczki po Stumilowym Lesie z Kubusiem Puchatkiem, spotkania z szalonymi Flinstonami, uroczym Shrekiem i Królem Lwem. Chłopców z pewnością zainteresuje szalona jazda z Zygzakiem McQuin’em czy nieustraszony Ralph Demolka a dziewczynki spotkanie z księżniczką Elsą, Vaianą czy piękną Pocahontas. Na koniec wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli na pewno „powyginają śmiało ciało” z Królem Julianem i postaciami z Madagaskaru.

Ale na tym nie koniec atrakcji. Ponieważ to widowisko to muzyka na żywo, w wykonaniu orkiestry symfonicznej, muzycy będą mieli możliwość wprowadzenia maluchów w fascynujący świat instrumentów muzycznych – nie tylko poznają one ich brzmienie, ale i budowę. Przekonają się, że muzyka ma w sobie ogromną moc kreatywną, rozwija wyobraźnię, wyostrza wrażliwość i pozwala wyrazić to, co w duszy gra.

Obok orkiestry symfonicznej, na scenie wystąpią utalentowani soliści, znani między innymi z takich programów jak The Voice of Poland, Bitwa na głosy czy Mam talent.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Muzyczny Świat Disney'a

Występ ok, jednak 45 min to trochę krótko jak na tego typu imprezę.
Wielkie rozczarowanie, to pierwsze, co przychodzi mi na myśl. Przykro mi pisać negatywną opinię, ale prawda jest taka, że nie warto było jechać na koncert, który nie trwał nawet godziny. Część utworów z bajek, które były zapowiedziane w opisie wydarzenie, nie zostało w ogóle wykonanych (na które akurat czekał mój synek). Dzieci miały zostać wprowadzone "w fascynujący świat instrumentów muzycznych ? nie tylko poznają one ich brzmienie, ale i budowę" - ten opis, to w ogóle jakaś pomyłka. Wspomniano tylko o dwóch instrumentach, z których na jednym Pani zagrała, a drugiego brzmienie dzieci miały posłuchać w kolejnej piosence. O budowie nie wspomnę, bo nic takiego nie miało miejsca.
Koncert raczej dla starszych dzieci. Maluchy się nudziły.Zaczęli grać z opóźnieniem i jeszcze niecałą godzinę. Zbyt wysoka cena do jakości
Program bardzo krôtki, niespôjny. Artyści sprawiali wrażenie nie przygotowanych do występu często gubiac tekst. Repertuar mało wyszukany. Zapowiadana prezentacja instrumentôw ograniczyła się jedynie do kilku podczas gdy na scenie była cała orkiestra. Reasumujac wydarzenie nie warte swojej ceny i mało interesujace.
Koncert świetny muzycznie. Szkoda, że część piosenek po angielsku i dzieci nie mogły wtedy wykazać się w śpiewaniu.no i zdecydowanie za krótki.godzina zegarowa to stanowczo za krótko na koncert.
pomysł bardzo dobry, ale piosenek trochę mało; zdecydowany minus za konferansjerkę - dyrygentka nie powinna prowadzić koncertu
Totalna porażka. Spektakl dla dzieci- opóźniony , zła organizacja imprezy, prowadząca chaotyczna, a przeszła sama siebie gdy w czasie jednej z piosenek zaczęła niczym nie skrępowaną rozmowę z Panią z orkiestry. Brawo !!!! Przez takie występy ciężko zachęcić dzieci do poznawania KULTURY

Polecane z kategorii koncert