koncert

Muzyka Polskich Seriali

koncert

Muzyka Polskich Seriali

Muzyka Polskich Seriali - Bilety na koncert

Na ten koncert z pewnością długo czekali sympatycy muzyki filmowej. Tym razem na dużej scenie, przy udziale blisko 70 osobowej Orkiestry Collegium F usłyszymy muzykę z niezwykłych polskich seriali. Oprawie towarzyszyć będą materiały i wizualizacje multimedialne na wielkim kinowym ekranie LED.

W repertuarze koncertu usłyszymy muzykę z polskich seriali, począwszy od pereł z lat 50, a skończywszy na współczesnych dużych produkcjach. Nie zabraknie tytułów takich jak: „Czterdziestolatek”, „Janosik” „Stawka większa niż życie”, „Wojna domowa”, „Wakacje z duchami”, „Czterej pancerni i pies”, „Czas Honoru” i wiele innych.

„Muzyka Polskich Seriali” przywróci nam wiele wspomnień i wzbudzi szereg emocji z młodzieńczych lat. Wcielimy się w postać brawurowego Janosika, będziemy ratować świat w roli porucznika Hanssa Klosa, a z porucznikiem Borewiczem rozwiążemy niejedną kryminalną zagadkę z czasów PRLu. Czterdziestolatkowie wczują się w rolę inżyniera Karwowskiego i kto wie, może na scenie pojawi się sam Szarik.

„Muzyka Polskich Seriali” wskrzesi na nowo dawne, ale i dzisiejsze kadry z życia niezwykłych polskich telewizyjnych bohaterów i bohaterek. Nie może Ciebie tam z nimi zabraknąć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Muzyka Polskich Seriali

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert