koncert

Muzyka Świata

koncert

Muzyka Świata

Muzyka Świata - Bilety na koncert

Pełna ekspresji podróż przez świat hitów! Składają się na nią kolorowe sceny, przepełnione znanymi przebojami, muzyką i tańcem z różnych stron świata. To podróż do Ameryki, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Polski, Francji i wielu innych. Oprawę spektaklu tworzą piękne kostiumy. To także wspaniałe widowisko dla publiczności międzynarodowej, gdyż wszystkie utwory śpiewane są w oryginalnych językach.

Wystąpią:

Monika Biederman-Pers oraz Piotr Karzełek.

Podczas koncertu artyści wykonają większość przebojów zawartych na ich autorskiej płycie "The Greatest Hits".

Płyta zawiera 18 utworów muzyki światowej znanej i wykonywanej przez artystów różnych pokoleń i reprezentujących różne style muzyczne. Teksty tych utworów są ponadczasowe. Wśród utworów zamieszczonych na płycie znajdziemy mi.in. „Vai sorridiamore vai” znane z filmu „Życie jest piękne”, czy „Believe” wykonywane przez światowej sławy tenora Andreę Bocellego, „Hallelujah” Leonarda Cohena, „Somewhere over the rainbow” czy też polski utwór „Dumka na dwa serca” promujący niegdyś film Jerzego Hoffmana pt. Ogniem i mieczem.

Aranżacje utworów przygotowane zostały we współpracy z Robertem Kanaanem – muzykiem, kompozytorem i producentem mającym w swoim dorobku liczne realizacje muzyczne dla radia, teatru i widowisk.

Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Muzyka Świata

Wspaniały koncert genialni artyści. Szkoda że nie było mikrofonów bezprzewodowych Trochę te kable przeszkadzały artystom.

Polecane z kategorii koncert