koncert

Mysteries Lab

koncert

Mysteries Lab

Mysteries Lab - Bilety na koncert

MYSTERIES LAB to nowoczesne brzmienia
w klasycznych formach.Zespół łączy style muzyczne takie jak glitch, jazz, ambient, djent, muzyka elektroniczna.
Każdy utwór to inna opowieść, próba pobudzenia wyobraźni słuchacza w kierunkach dotąd nieznanych, nieodwiedzanych.
Kolejne segmenty kompozycji ujawniają nowe kolory, które łącząc się ze sobą, dają niecodzienną mieszankę emocji.
Utwory przybierają formę wieloczęściowych sonat, w trakcie których pojawiają się wirtuozerskie partie improwizacji muzyków.

Trio wystąpi w składzie:

PERKUSJA
Tomasz Mądzielewski „Tommy Moe”
Za perkusją usiadł w wieku 6 lat.
Koncertował niemalże po całej Europie, pojawiając się na największych festiwalach w Anglii oraz krajach skandynawskich. Wielokrotnie występował na największych polskich festiwalach. Ma na swoim koncie występy w wielu programach telewizyjnych m.in. „Saturday Night Live Polska” oraz koncerty w Studiu im. Agnieszki Osieckiej Polskie Radio Program Trzeci. Rezydent wielu Warszawskich klubów m.in. Klub55, Syreni Śpiew. Jako wykładowca bierze czynny udział w prowadzeniu autorskich klinik i warsztatów muzycznych na terenie kraju. Jest pomysłodawcą oraz organizatorem pierwszego Drum Shed Festiwalu w Polsce „Rim Shot Killaz”.
Artyści, z którymi współpracował to m.in.: Mrozu, Fisz Emade Tworzywo Sztuczne, Sidney Polak, Wojtek Pilichowski Band, Donatan&Cleo, Sound’n‘grace, Lion Shepheard, Ania Karwan, Kasia Moś, Nick Sicnkler , Mash Live, Warsaw Motown Orchestra, Grzech Piotrowski.

BAS
Jan Wierzbicki
Basista i kontrabasista pochodzący z Warszawy. W latach 2013-2017 kształcił się w Zespole Szkół Muzycznych imienia Fryderyka Chopina na Wydziale Jazzu (bednarska) w klasie kontrabasu jazzowego u Andrzeja Święsa. We wrześniu 2017 zagrał koncert dyplomowy. Samouk na gitarze basowej.
W 2013 roku wraz z projektem USB bierze udział w 55 festiwalu Jazz Jamboree, gdzie odbyła się premiera debiutanckiej płyty zespołu.
Laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Muzycznego Centrum Edukacji Artystycznej w kategorii zespołu jazzowego wraz z PSJ trio (2017). Zdobywca III miejsca wraz z kwartetem Michała Skwierczyńskiego na Blue Note Poznań Competition 2017. Na tym samym konkursie zdobywa również wyróżnienie wraz z kwintetem Natalii Kordiak. Zdobywca II miejsca na Tarnów Jazz Contest 2017 wraz z Natalia Kordiak Quintet. W czerwcu 2018 roku wraz z zespołem Mysteries Lab uczestniczy w Jazztivalu w Ustroniu, dzieląc scenę z projektem Grzecha Piotrowskiego One World.
W 2019 roku w styczniu wraz z kwartetem Andrzeja Kowalskiego zdobywa Grand Prix w konkursie Instytutu Muzyki i Tańca pt. ,,Jazzowy debiut fonograficzny'', a także w marcu 2019 wraz z wymienionym kwartetem zdobywa I miejsce na XXI edycji Bielskiej Zadymki Jazzowej. W kwietniu 2019 kwartet zajmuje II miejsce w konkursie Jazz nad Odrą.
Obecnie studiuje na nowo otwartym Wydziale Jazzu w klasie kontrabasu jazzowego na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.
Współpracował lub współpracuje z zespołami oraz artystami: Mysteries Lab, Andrzej Kowalski Quartet, Michał Skwierczyński Quartet, Natalia Kordiak Quintet, PSJ Trio, Mutru, USB.
Uczestniczył w warsztatach i klinikach z artystami jazzowymi: Hadrien Feraud, Ari Roland, Mike Stern, Manuel Valera, Clarence Penn, Kevin Harris, Carlos Averhoff Jr.
Udziela się też w wielu warszawskich projektach muzycznych o różnej stylistyce.

PIANO
Aleksander Zabłocki
Rozpoczął naukę gry na fortepianie w wieku 4 lat
i przez kolejne 15 lat pobierał prywatne lekcje z fortepianu klasycznego u prof. Ady Obidowicz.
Po zakończeniu szkoły średniej zainteresował się muzyką jazzową, wtedy też zaczął tworzyć swoje pierwsze kompozycje, które można usłyszeć w repertuarze trio Mysteries Lab.
Absolwent Politechniki Warszawskiej, z zawodu programista.
Komponuje muzykę do gier komputerowych i animacji.
Pracuje jako asystent kompozytora Mikołaja Stroińskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mysteries Lab

pełna harmonia i znakomite solówki każdego z muzyków zespołu; świetna technika i świetne, nowe brzmienie, równi zespołom z piewszej ligii, na pewno pojawię się na Ich kolejnym koncercie; czekam na płytę;
Petarda chlopaki😀

Polecane z kategorii koncert