koncert

NADWIŚLAŃSKI ŚWIT 27.11

koncert

NADWIŚLAŃSKI ŚWIT 27.11

NADWIŚLAŃSKI ŚWIT 27.11 - Bilety na koncert

wstęp: 20 zł, online
sala: Broadway

Młodzi artyści poza piosenkami z repertuaru Danuty Rinn, zaśpiewają piosenki autorstwa MARKA GASZYŃSKIEGO – dziennikarza muzycznego Polskiego Radia, autora ponad 300 piosenek i wydawnictw dotyczących historii polskiej muzyki rozrywkowej.
Etap wstępny festiwalu odbywa się on –line. Utwory są nadsyłanie i przesłuchiwanie przez profesjonalne jury, które kwalifikuje 30 wykonawców do udziału w Półfinałach.
Półfinały będą miały miejsce w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie – 23.10.2020. Gościem Półfinałów był Rafał Szatan z zespołem.

Finał tegorocznej edycji odbędzie się 27 listopada 2021 r. w Domu Kultury Kadr o godz. 18.00.
Młodym artystom i Gwieździe Halinie Frąckowiak – akompaniować będzie Artur Grudziński Band.

Halina Frąckowiak – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, dziennikarka, psycholog. Należy do najbardziej lubianych i cenionych gwiazd polskiej piosenki. Jej kariera trwa nieprzerwanie od 55 lat. Ciągle zdobywa nowych fanów starszego, ale i młodego pokolenia słuchaczy.

Pomysłodawcą Danuta Rinn Festiwal i głównym organizatorem jest Fundacja Apetyt na Kulturę, która powstała w 2006. Przez tych kilka lat udało się nam wypracować markę festiwalu, wpisującego się w kalendarium ważnych festiwali, kultywujących najlepsze tradycje polskiej piosenki.
Festiwal ma na celu upowszechniać i popularyzować twórczość Danuty Rinn, promować utalentowanych muzycznie i wokalnie solistów, śpiewających wyjątkowo wartościowe utwory, a także, prezentować twórczość artystów żyjących i aktywnie uczestniczących w życiu kulturalnym.

Szanowni Państwo,
Na wydarzenie obowiązuje limit 75% miejsc. Będziemy informować Państwa na bieżąco, jeśli zostaną wprowadzone nowe obostrzenia.
W związku z epidemią COVID-19 we wszystkich przestrzeniach DK Kadr funkcjonujemy w reżimie sanitarnym: prosimy o noszenie maseczek ochronnych, dezynfekowanie dłoni, trzymanie dystansu. Prosimy także wszystkich odwiedzających o wypełnianie oświadczeń o stanie zdrowia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: NADWIŚLAŃSKI ŚWIT 27.11

Największą atrakcją był występ Haliny Frąckowiak.
Impreza wspaniała. Mamy bardzo utalentowaną młodzież. Zaś występ Haliny Frąckowiak to wisienka na torcie.. Jedynym mankamentem było wpuszczenie części widzów baz wymaganych maseczek.

Polecane z kategorii koncert