koncert

NATALIA KUKULSKA

koncert

NATALIA KUKULSKA

NATALIA KUKULSKA - Bilety na koncert

"Halo tu Ziemia" to dziewiąty studyjny album Natalii Kukulskiej. Od swojego "dorosłego" debiutu i płyty "Światło" artystka przeszła długą muzyczną drogę, rozwijając się jako wokalistka, autorka tekstów, współkompozytorka i współproducentka swoich płyt. Nowoczesne i odważne w brzmieniach kompozycje stworzone zostały przez Natalię w kolektywie z Michałem Dąbrówką, Archie Shevsky’m i Marcinem Górnym. Ideą całej płyty był zapis żywych emocji i muzycznych pomysłów, będących efektem wspólnego grania podczas muzycznego wyjazdu całego zespołu w góry. Tam też powstała większość piosenek. Dzięki temu album ma w sobie żywiołowość, rodzaj koncertowej energii, ale również - nie ucieka jego esencja, czyli jakość kompozycji.

Album "Halo tu Ziemia" to zbiór oryginalnych i nieszablonowych utworów, często wyrywających się z przewidywalnych form produkcyjnych. Czuć dojrzałą kreację i zabawę dźwiękiem, a wszystkie eksperymenty brzmieniowe są zarazem jedynie przyprawą do przekazu treści. Trzon tej płyty stanowią kompozycje i teksty, których oryginalność nie zostawia słuchacza obojętnym. Analogowe, mięsiste brzmienia syntezatorów i żywa, dynamiczna perkusja, a do tego charakterystyczny, coraz mniej uładzony i chropowaty wokal Natalii to zupełnie nowa, progresywna odsłona Artystki. W warstwie lirycznej bywa dowcipnie, nawet autoironicznie, ale nie brakuje powagi i refleksji.

Poszukiwanie duchowości - to o tym jest ta płyta. Album "Halo tu Ziemia" wieńczą słowa piosenki pt. "Rekonstrukcja" - "Podnieść na duchu muszę ducha (…) bo wciąż na ducha jest posucha".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje NATALIA KUKULSKA

Koncert NATALII KUKULSKIEJ był super. organizacja super. jestem bardzo zadowolona. i oczywiście osoby mi towarzyszące też byli bardzo zadowoleni. Koncert długo zostanie w naszej pamięci. DZIĘKUJEMY!!
SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!
Koncert bardzo dobry. Polecam wszystkim kto lubi Natalię Kukulską.
Super !!!
Występ rewelacja od lat śledzę losy tej wokalistki Natalii. Nidodać nic ująć.
elakozlowska1976 12.03.2017 09:23

Polecane z kategorii koncert