koncert

NATURALNIE MAZURY MUSIC & MORE

koncert

NATURALNIE MAZURY MUSIC & MORE

NATURALNIE MAZURY MUSIC & MORE - Bilety na koncert

NATURALNIE MAZURY MUSIC & MORE to:
konkurs młodych zespołów rockowych – na dużej scenie spośród przewidywanych zgłoszonych 250-300 zespołów u boku gwiazd wystąpi 10, zakwalifikowanych przez jury.
koncert gwiazd polskiej muzyki rockowej - każdy dzień festiwalu o innym charakterze stylistycznym

Fundacja Zatrzymać Czas zaprasza na kolejną edycję rockowego festiwalu w Węgorzewie. Naturalnie Mazury Music & More, którego tytularnym współorganizatorem została Fundacja Dla Transplantacji, zostanie przeprowadzony pod hasłem „Zostawiam Serce na Ziemi”.

KASIA KOWALSKA I KULT UZUPEŁNIAJĄ LINE –UP NATURALNIE MAZURY FESTIWAL

Fundacja Zatrzymać Czas zaprasza na kolejną edycję rockowego festiwalu w Węgorzewie. Naturalnie Mazury Music & More, którego tytularnym współorganizatorem została Fundacja Dla Transplantacji, zostanie przeprowadzony pod hasłem „Zostawiam Serce na Ziemi”.

Kolejnymi wykonawcami, obok już potwierdzonych LUXTORPEDY i T.LOVE , ORGANKA , FARBEN LEHRE którzy wystąpią na Naturalnie Mazury są KASIA KOWALSKA I KULT.

Kasia Kowalska to jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek. Swoją muzyczną karierę rozpoczęła od debiutanckiego albumu Gemini, wydanego w 1994, okrytego potrójną platyną, z którego pochodzą przeboje „Jak rzecz” czy „Oto ja”. Kolejne płyty to kolejne „platynowe” sukcesy: w 1995 ukazała się koncertowa płyta „Koncert inaczej”, w tym roku też podczas Sopot Festival zdobyła Grand Prix i Nagrodę Publiczności za utwór „A to co mam”; w 1996 roku wydała album „Czekając na…”; w 1997 wystąpiła w filmie „Nocne graffiti” u boku Marka Kondrata; rok 1998 to kolejny sukces w postaci albumu „Pełna obaw”. W latach 2000-2008 ukazały się jeszcze albumy „5”, „Antidotum”, „Samotna w wielkim mieście”, „Antepenultimate”, które zdobywały serca słuchaczy i uznanie krytyków, i jak poprzednie, zdobyły status platyny. Rok 2010 przyniósł bardzo dobrze przyjęty zarówno przez fanów, jak i krytykę album z utworami Grzegorza Ciechowskiego „Moja Krew”. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Fryderyki, Superjedynki i MTV European Music Awards, i choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu, i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostają niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięki, miłość do muzyki i pasja z jaką ją wykonuje. Kasia Kowalska oprócz wielu projektów i kooperacji muzycznych bierze też udział w projekcie Panny Wyklęte, dla którego wraz Darkiem Maleo Malejonkiem stworzyła kompozycję „Niezłomni”.

Kult – polski zespół muzyczny, grający głównie rock alternatywny, założony w 1982 w Warszawie przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę, na bazie zespołu Novelty Poland. Muzyka Kultu ma swoje korzenie w punku i nowej fali, wykorzystuje też elementy rocka psychodelicznego, a nawet jazzu. Od początków istnienia grupa wyróżnia się charakterystycznym, rozpoznawalnym brzmieniem klawiszy i instrumentów dętych, a także głosem i często prowokacyjnymi tekstami wokalisty Kazika Staszewskiego. Mimo 35 lat na scenie KULT w dalszym ciągu jest jednym z najważniejszych zespołów. W plebiscycie Antyradia kapela Kazika została zespołem rocku, a ich album "Wstyd" najlepszą płytą rocku. Gratulujemy i do zobaczenia w Węgorzewie!

Festiwal to przede wszystkim konkurs dla młodych zespołów – jeszcze tylko do 31 marca br. chętne zespoły mogą nadsyłać zgłoszenia do konkursu na adres organizatora. Także w tym roku w ramach Naturalnie Mazury Festiwal odbędzie się konkurs Wojskowych Zespołów Rockowych

Od dnia 6 marca 2017 r. rozpoczęła się sprzedaż karnetów i biletów na Naturalnie Mazury.

Organizator wraz z Partnerami w czasie festiwalu zgodnie ze swoim przesłaniem ideowym „Zostawiam serce na Ziemi.... Zostawiam serce na Mazurach” oprócz idei transplantologii, będzie promować wartości materialne, kulturalne, krajobrazowe oraz aktywność w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Już w najbliższym czasie kolejne informacje, kolejni wykonawcy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje NATURALNIE MAZURY MUSIC & MORE

Super festiwal
koncert fantastyczny :) Kult rewelacyjny (jak zawsze, panie Kazimierzu szybkiego powrotu do zdrowia) a Organek był zaje***ty :) polecam.
Bawiłam się super ! Na pewno wrócę tam za rok :D
Poproszę o kolejną tak udaną imprezę na Mazurach! Kult był niedościgniony jak zawsze. Pozdrawiam. Uczestników.
Wszystko bardzo fajnie! Polecam, za rok wrócimy Was odwiedzić i pooddychać mazurskim powietrzem :-) Pozdrawiam wszystkie ekipy z pola namiotowego i organizatorów
Wszystko ok. Piątek bardzo dobry lineup, sobota gorzej.
wykonawcy REWELACYJNY! KASIA KOWALSKA Jak zawsze zjawiskowa i zachwycająca, Muniek DAŁ CZADU...ORGANIZACJA? niestety na średnim poziomie. Musieliśmy ewakuować się w trakcie koncertu, bo pijani mężczyźni spychali nas non stop na barierki . Ludzie rzucali się na siebie depcząc po innych tańczących. Ochrona stała i... patrzyła,,, jestem zawiedziona taką organizacją...
Świetna impreza polecam. Pole namiotowe w optymalnej odległości od sceny zapewniło ciszę na campingu, schludne sanitariaty na polu z ciepłą wodą różnie w zależności od ilości osób korzystających z prysznica (nic dziwnego). Same koncerty bez długich przerw technicznych sprawnie zorganizowane. Zespoły konkursowe porażające, ale to kwestia gustu. ..wrócimy tu jeszcze :)
Kult jak zwykle dał dobry koncert, ponad dwie godziny grania. Farben Lehre również świetnie wchodził w interakcje z publicznością. Organek obudził wszystkie okoliczne miejscowości i był świetny.
Festiwal super. Wszystkie występy na wysokim poziomie :)
Super, było fajnie się bawiło...........
Super koncert!!! Kult - ogromny szacun, jestem pod wrażeniem, Farben Lehre - niezawodny, istne szaleństwo, Organek - świetny występ, cudnie się oglądało i słuchało, wszystko grało; nagłośnienie, oświetlenie, muza no i zespół
Było nieżle
super oby częściej
Bawiłem się fantastycznie ale to jeszcze nie koniec bo dzisiaj kolejny dzień festiwalu:)
Super
Alexandras 08.07.2017 14:17
Było fantastycznie. Super impreza i ludzie. Kult, Farben lehre i organek cudowni

Polecane z kategorii koncert