koncert

"NIE MA JAK U MAMY" - wieczór w piosenkami Wojciecha Młynarskiego

koncert

"NIE MA JAK U MAMY" - wieczór w piosenkami Wojciecha Młynarskiego

"NIE MA JAK U MAMY" - wieczór w piosenkami Wojciecha Młynarskiego - Bilety na koncert

"NIE MA JAK U MAMY" - wieczór w piosenkami Wojciecha Młynarskiego z okazji Dnia Matki!

Stary Klasztor zaprasza 26 maja na specjalny koncert z okazji Dnia Matki.
Koncert "Nie ma jak u mamy" poświęcony będzie pamięci wybitnego polskiego poety piosenki Wojciecha Młynarskiego. W programie usłyszymy piosenki do tekstów Mistrza, które na zawsze weszły do kanonu polskiej muzyki, m.in. tytułowe "Nie ma jak u mamy", "Bynajmniej", "Lubię wracać tam gdzie byłem", "W Polskę idziemy", "Prześliczna wiolonczelistka", "Moskwa-Odessa", "Nie ma jak u mamy", "Jesteśmy na wczasach" i wiele innych.
Najpiękniejsze piosenki Wojciecha Młynarskiego z dedykacją dla wszystkich Mam śpiewać będą znakomici wrocławscy wokaliści: Michał Bober i Łukasz Szuba - znani z programu The Voice of Poland oraz Wojtek Dereń - aktor scen muzycznych, laureat konkursu 39. Przeglądu Piosenki Aktorskiej.
Koncert "Nie ma jak u mamy" to świetna okazja do rodzinnego spotkania przy znanych piosenkach mistrza polskiej piosenki. Satysfakcja Mam gwarantowana!

Wojciech Młynarski – bard, poeta, artysta kabaretowy, autor piosenek, ale też librecista, dramaturg, scenarzysta i reżyser teatralny. Polacy pokochali go za ponadczasowe teksty – inteligentne, dowcipne, trafnie opisujące rzeczywistość. Z ogromną wnikliwością obserwował nas – nasze wady, zalety, to co się dzieje w tym kraju – i zabierał głos. Wiele z jego stwierdzeń i rad („trzeba wiedzieć kiedy w szatni, płaszcz pozostał przedostatni, trzeba wiedzieć kiedy wstać i wyjść", „bądźmy jak stare wróble, które stracha się nie boją", „och ty w życiu", „przyjdzie walec i wyrówna") weszło już do codziennego języka. Porozumiewamy się nimi, nie pamiętając niekiedy ich autorstwa.

W koncercie wystąpią:
Wojtek Dereń, Łukasz Szuba, Michał Bober – wokale,
Michał Wilczyński – gitara,
Piotr Sypień – bas,
Tomasz Garbera – perkusja,
Tomasz Jędrzejewski – piano

Koncert odbędzie się zgodnie z aktualnymi przepisami dotyczącymi funkcjonowania sal teatralnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "NIE MA JAK U MAMY" - wieczór w piosenkami Wojciecha Młynarskiego

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert