koncert

NIERÓWNI - koncert Mietka Szcześniaka z zespołem

koncert

NIERÓWNI - koncert Mietka Szcześniaka z zespołem

NIERÓWNI - koncert Mietka Szcześniaka z zespołem - Bilety na koncert

Zapraszamy na koncert Mietka Szcześniaka, podczas którego usłyszymy utwory z płyty "Nierówni". Nagranie tego albumu było marzeniem Mietka od wielu lat. Wybrał 11 wierszy ks. Twardowskiego i skomponował do nich muzykę. Zamierzenie było proste: podzielić się ulubioną twórczością Twardowskiego, przenosząc jego wiersze z serc do głów i na usta tak, aby można było je śpiewać, tańczyć, śmiać się i płakać. Niewymuszenie i ot - po prostu. Zupełnie jak w wierszach księdza Twardowskiego.

Wystąpią:

Mieczysław Szcześniak - śpiew, Paulinho Garcia - gitara, śpiew
Marcin Pospieszalski - gitara basowa, śpiew, Krzysztof Herdzin - fortepian, Maciej Henel - Celis - perkusja, Tomas Sanchez - perkusjonalia oraz orkiestra smyczkowa Filharmonii Rybnickiej.

Bilety 50 zł, 30 zł - ulgowe - seniorzy, młodzież

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje NIERÓWNI - koncert Mietka Szcześniaka z zespołem

FANTASTYCZNY KONCERT
Cudowny Mietek Szcześniak a jego zespół BAJKA....... REWELACJA!!!
Kochani, warto było pójść na koncert Mietka. Kolejny raz udowodnił, że reprezentuje ponadprzeciętny, mało tego, wspaniały, genialny wręcz poziom artystyczny. Mieczu jest jednym z moich ulubionych artystów obok takich sław jak Ella Fitzgerald czy Frank Sinatra albo "Unforgettable" Nat King Cole. Muzycy? Świetni, z polotem; piękne dźwięki brazylijskiej Boskiej bossa-novy zgrane perfekcyjnie w każdej nucie; zaproszeni koledzy muzycy postarali się po raz kolejny, a całości dopełniła rybnicka sekcja smyczkowa. Po prostu cudo! Pozdrawiam, Ania
Bardzo dobry zespół towarzyszący, znakomity M. Szcześniak. W chwilach kiedy wchodziły smyczki głos wokalisty słabo słyszalny.
Świetny koncert! Bardzo klimatyczny, w rytmie samby, bossa novy, z przesłaniem. Teksty ks. Jana Twardowskiego ukazane niezwykle ekspresyjnie. Artysta jak promyk słońca, jak zawsze zresztą. Wspaniali instrumentaliści (w szczególności gitara - Paulinho, piano, bębny... ). Muzyka w ich wykonaniu to pieszczota dla ucha. Gratuluję, dziękuję, polecam!
Jeśli chcecie zapraszać wartościowych artystów, to z pewnością znajdzie się publika, jednak tylko jednorazowo, ponieważ akustyka i nagłośnienie nie zachęcają do ponownego odwiedzenia Teatru Ziemi Rybnickiej. Niestety, przy dobrze brzmiącym instrumentarium, nie było słychać wokalisty.
Pozytywnie :)
Bardzo miło spędzony czas. Cudowna muzyka. Fantastyczny zespół
Przemiły, refleksyjny wieczór, pełen ciepła i radości. Kocham poezję ks Twardowskiego, w takim wydaniu także.
koncert i muzyka fajna slabo slyszace slowa ,moze wina naglosnienia!!
Piękny koncert. Muzyka, śpiew, aranżacje no i oczywiście wiersze Twardowskiego. Świetne prowadzenie Mietka. GODne polecenia.
Szymon z Rybnika 12.11.2018 17:21
Bardzo pogodny koncert, utrzymany w radosnej atmosferze, prawdziwa uczta muzyczna
Rewelacyjny koncert, Mietek z osobami towarzyszącymi i jeszcze muzycy Filharmonii Rybnickiej - dziękujemy. Sławo nagłośniony wokal Mietka - szkoda.
Bardzo dobry koncert, bardzo dobra organizacja
Rewelacyjny koncert!
Wspaniały koncert.. Refleksyjny.. Świetni muzycy..
Cudowne doznanie muzyczne, dla mnie bomba, klimat, muzyka to przenosi w inny świat, kocham tego artystę, polecam
Fantastycznie mega pozytywnie jestem zachwycona

Polecane z kategorii koncert