koncert

NORMAN BEAKER TRIO

koncert

NORMAN BEAKER TRIO

NORMAN BEAKER TRIO - Bilety na koncert

NORMAN BEAKER TRIO – wieczór z bluesem prosto z Wlk. Brytanii w Starej Piwnicy!

Norman Beaker, jeden z najważniejszych gitarzystów światowej sceny bluesowej, odwiedzi Wrocław w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej promującej album „Music Is What Feelings Sound Like”.
Koncert Norman Beaker Trio odbędzie się 24 maja w niedawno otwartym klubie muzycznym Stara Piwnica przy ul. Krupniczej 15.

"Norman jest jak biały Freddy King" - tak powiedział BB King, komplement o którym warto wspomnieć już na samym początku.
Norman Beaker od ponad czterech dekad jest liderem brytyjskiej sceny bluesowej.
Występował na jednej scenie z gwiazdami takimi jak BB King, Jimmy Rogers, Buddy Guy, Chuck Berry, Eric Burdon, Jimmy Page - lista nie ma końca.
Norman Beaker Band to jedna z ciężej pracujących kapel Wspólnie z Vanem Morrisonem zapełnili wielokrotnie słynną Royal Albert Hall.

Zespół składa się z cenionych na cały świecie muzyków. Oprócz Normana Beakera - gitarzysty i wokalisty grają w nim:
- John Cena, jednen z najlepszych basistów w Wielkiej Brytanii. Nagrywał i koncertował z takimi tuzami, jak Van Morrison, Eric Bardon, Chris Ashton, Tony McPhee Farloe, Herbie Mick Abrahams. Od ponad dwudziestu lat w Norman Beaker Band.
- Steve Gibson, "maszyna rytmiczna", występował ze słynnym Buzzcocks. Bardzo ceniony muzyk, perkusista studyjny i koncertowy.

24.05.16 godz.20.00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
NORMAN BEAKER TRIO
bilety: 30 zł - przedsprzedaż, 40 zł - w dniu koncertu

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje NORMAN BEAKER TRIO

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert