koncert

Najpiękniejsze standardy muzyki światowej - koncert fortepianowy Sławomira Sikory

koncert

Najpiękniejsze standardy muzyki światowej - koncert fortepianowy Sławomira Sikory

Najpiękniejsze standardy muzyki światowej - koncert fortepianowy Sławomira Sikory - Bilety na koncert

Sławomir Sikora- wybitny pianista, kompozytor, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. Koncertuje w Polsce i za granicą. Współpracował między innymi z Towarzystwem Muzycznym im.Henryka Wieniawskiego w Poznaniu. Akompaniował śpiewakom operetkowym, klasycznym i rozrywkowym w Estradzie Poznańskiej. Realizował autorskie projekty pianistyczne i recitale w Skandynawii oraz na statkach wycieczkowych pod amerykańską banderą. Obecnie współpracuje z Piano Barem w Starym Browarze w Poznaniu, gdzie można wysłuchać standardów jazzowych, rozrywkowych i klasycznych w jego wykonaniu. Od wielu lat udziela lekcji gry na pianinie, akordeonie oraz naucza śpiewu estradowego. Wkrótce ukaże się jego płyta z kompozycjami do tekstów Tomasza Pawłowskiego. Komponuje również na zamówienie.
Od 1999 roku z sukcesem prowadzi Agencję Artystyczną pod własnym imieniem i nazwiskiem, która zajmuje się organizacją autorskich koncertów, recitali dla osób indywidualnych, firm oraz instytucji. Słynne stały się coroczne koncerty z udziałem jego uczennic i uczniów, które organizuje na zakończenie roku szkolnego. Na te szczególne wydarzenia zaprasza nie tylko rodziny, ale również znanych artystów, a ostatnio słynną wokalistkę i aktorkę kabaretową Julię Mikołajczak

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Najpiękniejsze standardy muzyki światowej - koncert fortepianowy Sławomira Sikory

Bardzo sympatyczne spotkanie z p.Sikorą i jego fortepianem. Usłyszeliśmy znane i lubiane utwory polskie i zagraniczne. Koncert na żywo z konferansjerką Wykonawcy spełnił moje oczekiwania.

Polecane z kategorii koncert