koncert

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Gala Najpiękniejszych Arii Operetkowych i Operowych

koncert

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Gala Najpiękniejszych Arii Operetkowych i Operowych

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Gala Najpiękniejszych Arii Operetkowych i Operowych - Bilety na koncert

Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie.

Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych. Podczas trasy koncertowej "Wielkiej Gali operetkowo- musicalowej", którą będziemy mieli okazje gościć w Polsce po raz kolejny, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów-łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny.

W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych oraz tradycyjnych pieśni narodowych Ukrainy. Publiczność bawić będzie również repertuar musicalowy wzbogacony cudownymi strojami oraz tańcem baletu. Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert. Niezapomniana podróż muzyczna przez wszystkie historie miłosne operetki i musicalu, na której nie może Państwa zabraknąć!

Program Odessa

1. G. Rossini - Uwertura do opery "Sroka złodziejka"

2. P. Ábrahám - "La Bella Tangolita" z operetki "Bal w Savoyu"

3. D.Szostakowicz - Walc nr 2

4. L. Dalla - "Caruso"

5. L. Bernstein - "West Side Story"

6. J. Rodrigo - "En Aranjuez con Tu Amor"

7. F. Lehár - Aria "Wieczorem jest Maxim" z operetki "Wesoła wdówka"

8. J. Strauss-syn - Kuplety Adel i tercet z operetki "Zemsta nietoperza"

9. A. L. Webber - Duet z musicalu "Upiór w operze"

10. J. Revaux/P. Anka - "My way"

11. R. Cocciante - Piosenka "Belle" z musicalu "Dzwonnik z Notre Dame"

12. G. Rossini - Aria Figara z opery "Cyrulik sewilski"

13. G. Bizet - Aria Toreadora z opery "Carmen"

14. J. Offenbach - Kankan z operetki "Orfeusz w piekle"

15. F. Lehár - Duet "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki "Wesoła wdówka"

16. G. Bizet - Duet z opery "Poławiacze pereł"

17. N. Brodszky - "Be My Love"

18. J. Bock - Taniec z musicalu "Skrzypek na dachu"

19. C. Bixio - "Parlami d'amore"

20. I. Kálmán - "Artystki, artystki, artystki z variété" z operetki "Księżniczka czardasza"

21. S. Prokofiev - Taniec rycerzy z baletu "Romeo and Julia"

22. Ch. Gounod - Aria Mefistofelesa z opery "Faust"

23. R. Stolz - "Brunetki, blondynki"

24. D. Foster - "Prayer"

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy - Gala Najpiękniejszych Arii Operetkowych i Operowych

Świetny występ, bardzo dobra orkiestra. Nie wszystkie utwory "udźwignęli" (wybrałabym np. innych artystów do Time to say Goodbye, czy Upiór w Operze, ale i tak z całego serca polecam!
MARIANNA 30.10.2017 13:17
Wydarzenie pięknie przygotowane. Cała oprawa, artyści, prowadzący na bardzo wysokim poziomie. Byłam zachwycona. Bardzo podobało mi się zakończenie-trochę humorystyczne i pełne wdzięku. Polecam.
Izabel 30.10.2017 08:21
wspaniały spektakl muzyczny, piękne głosy artystów i całość dała piękne przeżycie muzyczne i wizualne. Gorąco polecam
Fantastyczne widowisko! Niezapomniane wrażenia. Polecam!
Fantastyczny wieczór, bardzo interesujące zapowiedzi prowadzącego koncert słowem było warto!
Bardzo fantastyczna impreza
występ rewelacyjny!
Wspaniały występ. Polecam
Uczta dla zmysłów!
Koncert super, miłe spędzenie wieczoru. Polecam
Swietny bardzo profesjonalny koncert ,
Wspaniala zabawa!
spektakl się podobał drobne niedociągnięcia -owszem były; -Organizator nie zadbał o wydrukowanie programu imprezy -Balet ,ze względu na szczupłość sceny ocierał się o solistów-śpiewaków i orkiestrę i miał parę wyrażnych potknięć zwłaszcza na początku -do tego spektaklu dużo lepsza byłaby scena w Operze Krakowskiej
Super! Oby jak najwięcej takich imprez - przepiękny występ, wysokiej klasy artyści
Piękny koncert - podróż po najpiękniejszych operach, operetkach i musicalach. Widać i słychać, że w większości młodzi artyści bawią się tym co robią.
Przepiękny spektakl, występy artystów na światowym poziomie, prawdziwa uczta dla zmysłów!
Koncert spełnił moje oczekiwania. Był to bardzo miły i przyjemny wieczór.
Cudowne przeżycie, występ piękny. Jestem pod wrażeniem jak cudownie może być zsynchronizowany zespół składający się z tylu osób. Brawa dla całego zespołu.
Świetny koncert godny polecenia
Cudowny występ. Dostarcza tyle pozytywnej energii, emocji, wręcz uskrzydla...
Dla każdego coś miłego do posłuchania i zobaczenia. Polecam na pierwszą wizytę w operze lub pierwszy kontakt z operą na żywo.
Artyści światowego formatu, nietuzinkowy konferansjer. Wspaniałe przeżycie, przenoszące w inny świat. Blisko 3-godzinny koncert upłynął w mgnieniu oka. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcieliby oderwać się choć trochę od otaczającej rzeczywistości.
Koncert piękny, muzyka cudowna, artyści wspaniali. Polecamy wszystkim zainteresowanym!
Przepiekne wydarzenie, rodzice bawili sie cudownie!! Nic tylko szczerze polecac!
Wspaniałe widowisko,jesteśmy pod ogromnym wrażeniem , profesjonaliści w każdym calu. Pięknie przygotowane i pięknie wykonane .Pozdrawiam
Wspaniałe widowisko, piękne arie. Znakomite głosy męskie, zwłaszcza Pawła Smirnova. Elementy baletowe nie do końca do tego pasują. Tancerze baletowi próbują tańczyć walca albo tango?? Nie, to wygląda po prostu źle. Poruszają się bardzo miękko, co nie odpowiada charakterowi tych tańców. Poza tym wspaniale. Bardzo polecam!
Na koncert poszedłem ze względu na moją żonę, bo bardzo mnie o to prosiła. Osobiście nie przepadam za głosami operowymi bo odnoszą zawsze wrażenie, że soliści strasznie się męczą (wyśpiewując arie)i wtedy ja też się męczę. I tu było moje wielkie zaskoczenie,- artyści śpiewali lekko i to praktycznie wszyscy (szczególnie w drugiej połowie gdy poczuli sympatię widowni. Niektóre głosy były wręcz doskonałe, zapamiętałem tylko nazwiska "Smirnow" i pan co zaśpiewał "Bajaderę" Panie natomiast czarowały nie tylko głosem, ale również urodą. Zaskoczony byłem liczbą artystów, czyżby przyjechali wszyscy artyści z Odessy ?. Bardzo dobrze odebrałem również Pana, który zapowiadał poszczególne występy, w bardzo przystępny sposób przypominał na ogół zapomnianą już w mojej głowie wiedzę o operetce. Scena może była trochę za mała, ale tancerze nie dawali tego odczuć, tworzyli dobry swojski klimat, tak jak na dobrym weselu. Odnoszę wrażenie, że takie występy znacznie lepiej poprawiają stosunki polsko-ukraińskie niż drętwa mowa polityków. Pomagał tu międzynarodowy repertuar, liczyłem nawet, na Skrzypka na dachu. Muszę powiedzieć, że po obejrzeniu w Otrębusach baletu ukraińskiego, który miał w 100% repertuar ukraiński, odebrałem wtedy to nie najlepiej. Muszę w każdym razie przyznać, że spędziliśmy razem żoną przyjemny wieczór, który na długo pozostanie w pamięci.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert