koncert

Natalia Niemen i Michał Zator - I Interface Kulturalny ARh+

koncert

Natalia Niemen i Michał Zator - I Interface Kulturalny ARh+

Natalia Niemen i Michał Zator - I Interface Kulturalny ARh+ - Bilety na koncert

Pierwszy Inter-Face Kulturalny - ARh+ jest autorskim projektem Agaty Bilińskiej i Roho Konara. Jego głównym założeniem jest umożliwienie spotkania i prezentacji kłodzkiej publiczności znanych postaci ze świata sztuki, którzy łączą w swojej osobie rozmaite dziedziny artyzmu: muzyków, literatów, aktorów, dziennikarzy, równolegle prezentujących swój kunszt na innych płaszczyznach artystycznych.
Zaproszenie na pierwsze tego typu spotkanie przyjęła zjawiskowa wokalistka, kompozytorka, altowiolinistka i malarka - Natalia Niemen.
Wydarzenie będzie miało charakter multi artystyczny albowiem w ramach imprezy będziemy mogli:

  • wysłuchać koncertu Natalii Niemen (vokal, altówka) i Michała Zatora (harfa celtycka, vocal) w programie z improwizacjami poezji Szymona Babuchowskiego i nie tylko
  • obejrzeć zwiastun wystawy prac malarstwa i rysunku Natalii Niemen,
  • wziąć udział w spotkaniu z artystką połączonego z promocją książki "Niebo będzie później" czyli wywiad rzeka z Natalią Niemen, którą przeprowadził z wokalistką Szymon Babuchowski - autor prezentowanych w koncercie wierszy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Natalia Niemen i Michał Zator - I Interface Kulturalny ARh+

Profesjonalnie,pięknie...
Andrzej i Krycha 07.11.2021 19:09
Cudowny, niekonwencjonalny koncert 👍Wspaniali Artyści👏👏 Spotkanie z Natalią Niemen na żywo to wyjątkowe wydarzenie artystyczne. Już tęsknię, by znowu usłyszeć Ich na żywo
Unikatowy klimat,niesamowite wspolbrzmienie ladnie oprawiona poezją.

Polecane z kategorii koncert